Як створити сайт

8-22-2020

Даремно багато користувачів впевнені в тому, що створити сайт — це складний і тривалий процес. Запустити звичайний сайт нескладної структури або ж створити сайт візитку можна самому за кілька годин. А при наявності досвіду такі сайти можна створювати по кілька в день, використовуючи конструктор сайтів. До речі, це непоганий спосіб заробітку, так як в даний момент тисячі користувачів просто мріють про власному ресурсі в мережі, однак не знають до кого звернутися за допомогою. Ви ж як уже бувалий розробник цілком можете запропонувати свої послуги новачкам. Хочемо порекомендувати замовити сайт на сайті https://www.kasper.by/по найкращій ціні

Однак для початку слід уточнити моменти створення сайту під ключ. З чого почати і як стати в цій сфері справжнім професіоналом, послуги якого будуть затребувані серед користувачів мережі.

Отже, що необхідно для створення сайту під ключ:

1. Вибрати домен і хостінг.

Хостінг є тим самим місцем, де буде «жити» ваш ресурс. А тому слід відповідально підійти до питання вибору хостинг-провайдера і враховувати всі вимоги системи на базі якої ви будете створювати свій сайт. Що стосується домену, то і про нього також варто подбати. Ідеальним буде, якщо ви не станете використовувати для серйозного сайту домени третього рівня, більшість з яких є безкоштовними, проте натомість на вашому сайті буде показуватися нікому непотрібна, нав’язлива і дратує всіх реклама.

2. Вибрати адмінку і встановити .

Дуже багато зараз використовують WordPress і Joomla, з установкою яких не виникає жодних проблем. Досить один раз прочитати інструкцію по установці, щоб в подальшому налагоджено налаштовувати адмінку під потреби будь-якого сайту. Також багато користувачів використовують для створення якісних сайтів панель управління MotoCMS HTML.

3. Написати контент і наповнити ресурс інформаціею.

Краще всього, якщо ви заздалегідь подумаєте над тим, яким повинен бути ваш сайт. Ви повинні уявляти собі приблизну структуру веб-проекту, щоб уже з цим усвідомленням підібрати для себе відповідний шаблон сайту. Контент можна написати самостійно, якщо ви досить розбираєтеся в тематиці ресурсу, або скористатися послугами віддалених співробітників.

4. Додаткові можливості

Будь-яка админка має свої шляхи розширення вашого ресурсу. Наприклад, в MotoCMS HTML вже вбудовані віджети, які можна використовувати на сайті. Движок WordPress дає можливість використовувати розширення сторонніх розробників.