Як розкрутити сайт самому

2-26-2020

Отже, ви запустили свій сайт і зрозуміли, що ніхто не поспішає його відвідати. Ви звертаєтеся за допомогою до авторів популярних маркетингових блогів, вивчаєте їх поради, але трафік не зростає, як би ви не старалися. Хочемо порекомендуваати проблемы з Google Merchant

Патель, який виріс з тих пір в експерта світового рівня, розповідає, що більшість маркетологів вважають за краще мовчати про дві основні причини, через які молоді сайти не отримують трафік. Причини ці (за винятком відсутності у вас грошей) наступні:

Маркетинг-це довгострокове вкладення. Майже всім потрібно не менше шести місяців, щоб побачити результат.
Виконання має бути бездоганним. Якщо ви невірно застосовуєте якусь тактику, позитивної динаміки можете не чекати.
Це не означає, що ви не отримаєте якогось короткострокового результату від своїх зусиль. Однак стратегію доведеться змінити.

Патель склав список кроків, які необхідно зробити власнику молодого сайту протягом 12 тижнів після його запуску. Описані тактики підійдуть як для B2B -, так і для B2C-бізнесів.

Перший тиждень: неспамні коментарі в блогах
Ви напевно чули про популярний сайт Mashable. Його засновника звуть Піт Кашмор. Mashable позиціонується як конкурент TechCrunch, і спочатку ніхто їм не цікавився – в тому числі тому що запущений він був в Шотландії, а не в Кремнієвій долині. Ви думаєте, це зупинило Кашмора? Звичайно, ні.

Перше, що він зробив-відправився в коментарі всіх блогів-конкурентів. Причому під кожною публікацією він намагався бути в числі перших коментаторів.

Майже всі блоги вимагають пройти нескладну процедуру реєстрації, щоб відкрити можливість залишати коментарі. І практично завжди користувачам потрібно вказати будь-якої URL при введенні своїх даних.

Коментар для блогу

Якщо ви не будете залишати спамних коментарів, Ви можете помітити невеликий приріст реферального трафіку в Google Analytics. Справа в тому, що багато людей клацають по іменах коментаторів. А там, як ми пам’ятаємо, вказані посилання на їх сайти.

З огляду на те, що деякі популярні блоги відвідують мільйони людей, у вас буде можливість залучити невелику частину цієї аудиторії на свій сайт. Однак тут важливі два моменти:

ви повинні бути першим або одним з перших коментаторів-це гарантує, що ваш текст буде вгорі списку;
коментар повинен нести цінність.
Записи на кшталт » відмінний тест!»не дадуть вам нічого. Але якщо ви докладете зусиль і напишете щось корисне для інших читачів, то цілком можете звернути на себе увагу. Прикладом може послужити наступний текст:

Ніл, чудові поради щодо просування сайту! Однак ви майже нічого не сказали про SEO. Але ж це теж довгострокова стратегія, і краще почати займатися їй якомога раніше. Інакше любові Google не домогтися.

Я рекомендую почати з простого дослідження ключових слів. Для цього зійде будь-який безкоштовний інструмент, наприклад, Google Keyword Planner. Можна ввести URL свого конкурента, і він покаже ключові слова і навіть запропонує ціну за клік. Вибравши неконкурентоспроможні ключовики з високою ціною за клік, ви зможете генерувати трафік більш швидкими темпами. Крім того, ці ключові слова допоможуть генерувати продажі.