Вибираємо чоловічий костюм.

3-16-2018
Вибираємо чоловічий костюм.

Привіт! Сьогодні Моя стаття буде адресована молодим хлопцям, які зовсім скоро закінчать школу або ВУЗ і стануть на шлях дорослого, самостійного життя! Але перед цим приємним завершенням цих довгих років навчання стане довгоочікуваний випускний. І тут зовсім не важливо високий ти або середнього зросту, штангіст чи худорлявий, блондин або рудий та сама Оля, Лєна або Маша так і не гляне в твою сторону, якщо твій костюм зіллється з мокрим асфальтом. Ок, з першим етапом вирішили, у Тебе є N-ва сума грошей, хоча вона зазвичай може прийняти форму N+1 (хто добре вчився, той зрозуміє про що я) і Ти вирушаєш по магазинах. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі пошив мужского костюма на заказ.
Ну, а для того, щоб ти не втрачав дорогоцінний час, адже вже весна і потрібно встигнути до випускного завоювати серце тої самої Олі, Лени або Маші, перерахую магазини, які в цьому сезоні пропонують круті колекції і знижки для випускників. Чорний – надто офіційний, так, і жарко тобі буде, літо на носі, як-ніяк. Правда, якщо ти плануєш в ньому потім одружується – то це Твій варіант на всі випадки життя.

Однак, якщо плануєш його одягати влітку, то не рекомендую купувати. Сірий – можливо, Ти щось і підбереш, якщо це буде клітка, матовий тон, але ні в якому разі не блискучий, перламутр або хамелеон. Забудь! Навіть не думай! Думаю, ти пам’ятаєш, що Оля, Лєна або Маша вже точно не відрізнить тебе від мокрого асфальту, та й взагалі виглядає дешево. Синій – хороший колір у всіх його проявах і відтінках. Це костюми приталеного крою. Вони щільно прилягають до тіла, сідають по фігурі. Адже взуття є основою стилю.