Що таке просування в instagram

12-13-2020

Послуги просування в instagram включають:

Перед початком рекламної кампанії необхідно ретельно вивчити бізнес замовника, скласти максимально наближений портрет цільової аудиторії, виявити зони зростання і підібрати максимально ефективні канали і способи комунікації з клієнтами.  Рекомендуємо почитати про послуги просування в https://webmate.kz/instagram  на сайті у найкращих спеціалістів.

Контент-стратегія включає в себе напрацювання команди smm-менеджерів, дизайнерів, фахівців з реклами. Завдяки спільній роботі ми отримуємо чіткий графік розміщення постів з оформленням, планований рекламний бюджет і календар планованих публікацій.

Після узгодження контент-стратегії ми переходимо безпосередньо до створення або поліпшення самого аккаунта: робимо регулярний постинг з використанням потрібних хештегів, активно взаємодіємо з поточними передплатниками і залучаємо нових цільових.

Планування бюджету і варіанти його ефективного розподілу розробляються фахівцями з реклами, які регулярно відстежують ціноутворення і перебіг рекламної кампанії. Наша мета — не зменшити витрати на рекламу, наша мета — ваш стабільний і зростаючий заробіток.

Узгодження і досягнення kpi в заздалегідь обумовлені терміни-це гарантія успіху ваших інвестицій і підтвердження результативності нашої роботи

Результати розкрутки аккаунта, на які ви можете розраховувати вже зараз!

Ефективне просування бізнесу в instagram -це перевірена часом експертиза, креативний підхід і повноцінний контроль ваших фінансових коштів. Перед початком роботи ми повністю аналізуємо стан і зони зростання вашого бізнесу, створюємо індивідуальний маркетинговий план і презентуємо його, допрацьовуючи відповідно до ваших коригувань. Якщо ви вирішили замовити просування аккаунта в instagram у нас, то можете розраховувати на наступні підсумки:

  • стабільне зростання платоспроможних передплатників
  • залучення цільового трафіку каналу
  • активізація соціальної взаємодії
  • просування групи бренду з перенаправленням на сайт або додаток

Вартість просування в instagram

1 розкрутка аккаунта instagram в україні сьогодні поки ще новий напрямок, тому знайти хорошого фахівця — завдання не з легких. Наша компанія пропонує не тільки ведення вашого профілю, але і навчання вашого smm-менеджера на вашу вимогу. Оскільки просування послуг в мережі instagram часто пов’язане з різними питаннями — ви завжди можете отримати комплексний консалтинг — це входить як в програму навчання, так і в період просування.