Домой Блог

10 найбільш дратівливих помилок в роботі сайтів

0
В Інтернеті сьогодні багато ненависті. Здебільшого це повязано з тим, що багатьом зручно відриватися там за всі проблеми реального життя. Але іноді причиною роздратування є самі сайти.

Конструктор сайтів Moto CMS 3.0 – з чим його «їдять»?

0
Шановний, мені чогось унікального і свіженького! Можу порекомендувати вам конструктор сайтів Moto CMS 3.0. Це той, який з Flash? Звичайно ні, це зовсім нова версія платформи! Добре, розкажіть мені про неї детальніше.

Кіберсквотинг — Столбить імена

0
Кіберсквотинг (захоплення доменів з метою наживи, від англійського cybersquatting) в Інтернеті стає все менш прибутковим заняттям — цьому заважає не тільки закінчення істерії, повязаної з вкладенням грошей у Всесвітню мережу, але і ще два важливих обставини: введення нових доменних зон першого рівня і вкрай швидка і чітка реакція арбітражу ICANN відповідно до UDRP (Єдині Правила Розгляду Спорів про доменні імена]) на ті випадки захоплення, коли імя купленого домену явно збігається з відомою торговою маркою або схоже з нею до ступеня змішування — так званий тайпсквоттинг.

Створення веб проектів в офшорних країнах

0
Щоб скоротити собівартість, багато компаній замовляють виконання веб проектів в країнах з дешевою трудової силою. На жаль, в цих країнах накопичено недостатньо досвіду і традицій та їх розвиток обмежений доступом даних про цільових користувачів, що дозволяють підвищити ефективність проекту.

Девять порад для роботи з Web 2.0

0
Якщо ви починаєте зараз ви вже спізнилися Всі успішні Веб 2.0 стартапи, про яких ви чули, є результатом багаторічної роботи. Всі сьогоднішні переможці тоді були піонерами.

Як за допомогою плагіна додати користувальницькі поля в профіль користувача в WordPress

0
Дорогі друзі, WordPress, безумовно, дуже зручна і проста платформа для створення веб-сайтів, до того ж вона забезпечує простий спосіб розширити / налаштувати існуючий базовий функціонал за допомогою плагінів.

Ч1. Як отримати максимальний результат від реєстрації в каталогах

0
Більшість людей реєструються в каталогах, головним чином, заради збільшення PR і тИЦ для поліпшення позицій сайту в пошукових системах. Насправді, реєстрація в каталогах може дати набагато більше, якщо провести її правильно

5 щоденних звичок для ефективного маркетингу в соціальних медіа

0
Існує багато рекомендацій та порад щодо того, що менеджери соціальних медіа повинні робити кожен день, тому не дивно розгубитися. Вони повинні не тільки оновлювати десятки різних профілів, але і звязуватися з новими потенційними клієнтами проводити моніторинг за ключовими словами, повязаних з діяльністю вашої компанії, щоб контролювати появу будь-яких негативних відгуків.

Псевдостатика (mod_rewrite)

0
Як і всі користувачі інтернету, я з деякого часу (приблизно рік тому) став помічати, що все більше і більше популярних сайтів переходять від url виду http://site.net?pid=general&id=5&s=98465 на псевдостатику або на ЧПУ (Людині Зрозумілий УРЛ), тобто замість http://site.net?pid=general&id=5&s=98465 в рядку браузера буде щось схоже на http://site.net/general/45/5/98465/.

Що таке оффер, і які завдання вона вирішує?

0
Оффер – основа все всіх продажів, спеціальна пропозиція обмежена часовими рамками, від якого клієнти не здатні відмовитися. Грамотно складений оффер здатний створити диво, якщо потрібно вивести на ринок новий бренд, товар або послугу.

Цікаве

5 кращих безкоштовних модулів Prestashop для початківців інтернет-магазинів

0
Prestashop можна завантажити та встановити безкоштовно, але багато його модулі є платними. Ціни можуть сильно варіюватися. Prestashop вимагає оплати за модулі, представлені на офіційному сайті в розділі доповнень, якщо розробник хоче, щоб додаток був безкоштовним.

Рекомендуемо