Як створити і просунути сайт

8-9-2019


До уваги моїх дорогих і шанованих майбутніх клієнтів по просуванню.
Є сенс на початковому етапі зайнятися просуванням низькочастотних але трафовых (дають цільових відвідувачів) запитів. Мій основний сайт (природно не цей) спочатку так і розвивався. Потім вже на тлі просунутих НЧ (низькочастотника) ми потихеньку (через півроку) висуваємо середньочастотні, і вже потім десь через рік — високочастотні. Також хочемо вам порекомендувати  создание и продвижение сайтов киев

В цей же час сенсу рухати такі ВЧ як просто «будівництво будинку» немає. Це некомерційні запити, які не дають трафіку в принципі. Тому що більшість вбивающих такого роду запити шукають або картинки, або просто технологію, може бути які — небудь реферати чи доповіді. І тільки одиниці з такого «широкого» запитом шукають фірму яка зможе їм побудувати будинок. Куди менше «вузьких» НЧ запитів, але як показує практика саме вони виводять саме покупців на Вашу фірму. Ви мене знайшли, признавайтесь. Я не думаю що Ви вбивали «створення сайту» або «розкрутка сайтів», так. Ось і ставте себе на місце Ваших потенційних користувачів.

Уявіть собі свій візит до стоматолога. Правильно — ЗВАЛІТЬ звідти не продовжуючи діалогу, розуміючи, що тут Вас тупо розводять і ніякого лікування Вам тут не належить. У мене політика чесніша, ніж у моїх так званих конкурентів — СЕО — компаній, що працюють на потоці.

У загальному і цілому картина така. Вартість просування безпосередньо залежить від Ваших побажань, як би це дивно не звучало. У мене підхід до цього питання дещо нестандартний.

В цей же час якщо Ви починаєте у мене розкрутку, треба віддавати собі звіт в тому, що це надовго, т. посилання розміщуються на сайтах у моїх партнерів з щомісячною оплатою за них. У разі розриву наших відносин, посилання знімаються з ресурсів — донорів і сайт стрімко падає у видачі є досить великий ризик потрапити під «фільтр» яндекса за різкий з’їм посилань.

Багато компаній про цей факт замовчують, я ж кажу як є — в деякій мірі посилання є своєрідним «гарантом» оплати моєї роботи в подальшому. За термінами — все залежить від термінів індексації посилань пошукачами, зазвичай процес займає від місяця до трьох. Але перші поліпшення Ви побачите вже через 2 тижні — місяць, якщо сайт старий і якісь роботи вже велися, якщо сайт молодий — то чекати доведеться близько 2 — 3 місяців.

У допомогу починаючому сеошніку і вебмайстру. Основні помилки веб — майстрів і SEO — оптимізаторів. Як вибрати доменне ім’я для свого ресурсу.
Що почім, про що і навіщо: довідник початківця.