Як створити інтернет магазин

2-1-2019

Как создать интернет магазин
Завдання: Створити інтернет — магазин електроніки з широким асортиментом, великою кількістю сервісів та додаткових послуг, програмою лояльності, можливістю оформити кредит, оригінальним і яскравим дизайном.
Також хочемо вам порекомендувати https://itlama.com/
Місія компанії: Не просто продавати товари, а стати для кожного клієнта другом, помічником, провідником у світ інформації і технологічних досягнень. Відкривати нові можливості для досягнення успіху для всіх жителів країни, шляхом популяризації нових технологій та навчання їх використання у всіх сферах життя.
Потім намалювали повний портрет майбутнього клієнта.
Цільова аудиторія: Фанова — поціновувачі «заліза», геймери, мисливці за останніми технологічними новинками.
Основною складністю виявилося відсутність назви і логотипу магазину, а адже саме вони задають настрій і вектор ідей для розробки цілісного проекту.
Це додало інтернет — магазину цілісність і особливий характер.
Окремо пропрацювали анімацію для полегшення подальшого етапу верстки.
Клацаємо складні завдання, як горішки.
Фішкою проекту стала оригінальна навігація сайту – фіксоване ліве бічне меню.
В панелі зібрані основні товарні категорії, на сторінці видачі товару з’являються фільтри, на сторінці з карткою товару – вкладки.
На сторінці кошика бічне меню інформує про умови повернення товару і бонуси.
Тепер у відвідувача є можливість вибрати тематику матеріалів, що підписатися на новини, поділитися інформацією в соцмережах. Все це підкріпили оглядами і статтями про товар.
Важкий функціонал по кредитах був добре реалізований в розробці.
Це дозволило збільшити сегмент реальних покупців. У картці товарів покупець відразу бачить кілька пропозицій банків, вибирає строки внесення платежів, бачить суму покупки товару для кожної з умов.
Наявність чіткого контент — плану у замовника допомогло максимально детально опрацювати систему фільтрів, зробити її зрозумілою і зручною для користувача. Функціонал виконаний у вигляді плиткової структури без зазорів, яка легко адаптується під мобільні пристрої. Це дозволило замовнику впевнено зайти на ринок, конкурувати з китами галузі та розвивати свій бізнес.