Як створити свій сайт самому?

5-25-2019

Здравствуйте шановний відвідувач! Якщо Ви хочете дізнатися як створити свій сайт самому , наповнити його відвідувачами, і зробити з нього джерело постійного доходу тут .

Рекомендуємо вибрати magento.ua

Шаг1 : Створюємо сайт

В даному розділі зібрані необхідні матеріали, які допоможуть Вам створити свій сайт. Це підручник html, підручник css , різні уроки , відео-подкасти та ін. Вивчивши дані матеріали написати сайт(звичайно не дуже складний) для Вас не складе труднощів.

Як то кажуть головне почати! а далі, коли ви вже будете знати принцип створення сайтів(html, css), більш складні речі (такі як php і mysql) будуть даватися Вам набагато легше, повірте…

Як створити свій сайт — 2 крок

Крок 2: Розміщуємо в інтернет

Тепер, Ви вже знаєте як створити свій сайт самому, і потрібно розібратися як викласти його в інтернет. Для цього знадобиться вибрати якісний хостинг та домен, налаштувати їх на спільну роботу, а також закачати файли на сервер. Хоч це зовсім не складно, питань з розміщення сайтів надходить дуже багато, тому я вирішив присвятити цьому Окремий розділ 🙂

Як створити сайт 3 крок

Крок 3: Розкручуємо сайт

Створити свій сайт і викласти його в інтернет — це тільки пів справи. Тепер, потрібно наповнити його відвідувачами. Якщо замовляти розкрутку сайту професіоналам, то це зазвичай обходиться ще дорожче ніж створення сайту, тому краще робити це самому!

В даному розділі дана покрокова інструкція по розкрутці сайту, слідуючи якій, можна значно підняти його позиції в пошукових системах , і як наслідок-збільшити відвідуваність.

Написати сайт крок 4

Крок 4: Заробляємо

Маючи свій сайт в інтернеті, просто гріх не заробляти на ньому гроші 🙂 Напевно, кожен погодиться з цим. Більшість людей вивчають інфу про те, як написати сайт і розкрутити його, саме для заробітку грошей(тому що сайт — основне джерело прибутку в інтернет).

У цьому розділі зібрані самі реальні способи заробітку на сайті, які дійсно працюють. Тому читайте, розбирайтеся і починайте заробляти вже сьогодні…

Ну що ж, сподіваюся, у кожного з Вас вистачить терпіння розібратися з тим, як створити свій сайт самому. Бажаю Вам приємного навчання!