Як розкрутити сайт

6-28-2019


.

Як просувати сайт без посилань. Багато оптимізаторів напружилися і стали задаватися логічним питанням, як працювати далі. Також хочемо вам порекомендувати продвижение сайта

На жаль, багато хто уявляє собі модель просування сайту як мінімум внутрішньої оптимізації (title, meta keywords, meta description, seo текст) і закупівлю посилань (в оренду або «вічних») в агрегаторах. Насправді, є маса інших способів поліпшити позиції комерційного або інформаційного сайту у видачі, не вдаючись до купівлі посилань, про що й піде мова в даній статті.

За твердженням Садовського, в даний час Яндекс враховує близько 800 різних чинників при ранжируванні сайтів. Розповідати про складання семантичного ядра і внутрішню оптимізацію структури сайту, заголовків, мета тегів і текстів я не буду. Мета даного матеріалу — структурувати і донести до оптимізаторів менш традиційні способи пошукового просування, про які багато знають, але тим не менш не використовують по ряду причин. Просування сайтів в різних тематиках відрізняється і необхідно вміти визначати, які з методів підійдуть саме для вашого ресурсу.

Суть зводиться до присутності інформації про певний сайті там, де знаходиться його цільова аудиторія. Для надання популярним пошуковим максимально повної картини поведінки користувачів з різних джерел і природного впливу на поведінкові фактори, необхідно встановити лічильники Яндекс. Метрика та / або Google Analytics і налаштувати хоча б основні цілі для відстеження конверсій (наприклад, відвідування кошика, сторінки контактів, надсилання заявки і т. Я впевнений, що посилання буде працювати, але зовсім не так, як це прийнято зараз. Буде працювати трафік, який ви отримаєте за цим посиланням, а не сам факт їх наявності. Інформація про продукт (товар або послуга) – акції і спецпропозиції, короткий і докладний опис, технічні характеристики, рейтинг і порівняння, фото, відео і т.

Поліпшення Usability Совершенствование сайту та окремих посадкових сторінок, щоб вхідний трафік добре конвертувався і накопичувалася позитивна статистика з поведінкових факторів. Додавання інтерактивного функціоналу (фільтри, калькулятори, форми заявок, пошук і т. ), щоб стимулювати користувачів до активних дій (кліки, заповнення форм і т. );Правильна структура, що відповідає очікуванням користувача. Нас цікавлять покази по фразовому відповідності, а в крайніх випадках — за вашим (якщо схиляння словоформи змінює зміст фрази, наприклад Mail.