Як підвищити рейтинг сайту.

4-24-2018

Як підвищити рейтинг сайту.
Це інструмент розрахунку ступеня якості, авторитету вебсторінки. Він визначать рейтинг сайту в системі Гугл. Вивчаючи його особливості і можливості, можна усвідомити собі, як підвищити рейтинг сайту в Гугл, як, використовуючи google pagerank, вплинути на ранжування свого ресурсу. Робота з PR — дуже важливий момент просування сайту в Google. одна з аналітичних моделей Google, алгоритм, за допомогою якого в ПС надходять облікові дані про чисельність і вазі надходять зовнішніх посилань. Залежно від цих даних розраховується ступінь авторитетності сторінки і виражається числом — від PR O до PR 10. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Sitepark.
Вважається, що чим більший авторитет у сайту, тим вагоміше і значніше посилання з нього. Показник PR враховується пошукачем в ранжируванні сторінок. досить складний алгоритм. З одного боку, PR розраховується для кожної сторінки в мережі окремо, з іншого — при його обчисленні враховуються PR всіх сторінок посилаються на неї. Свою вагу має будь-яка веб-сторінка. В основу розрахунків закладено, що будь-яке посилання, що ведуть на сторонній сайт, передає йому частину своєї ваги.
При цьому, збільшення кількості вихідних зовнішніх посилань веде до зменшення ваги (значущості) кожного посилання. За показником PR можна швидко оцінити конкуретоспособность ключового запиту. Якщо у видачі за даним ключем стоять сайти з PR7, то сайту PR3 за цим запитом пробитися важко. При розміщенні вихідних посилань не можна допускати, щоб сайт позбавлявся своєї ваги. Логічніше розміщувати посилання на самих легких сторінках.