Як правильно зробити шашлик.

6-12-2018

Як правильно зробити шашлик.

Попереду травневі свята — час, коли городяни косяками тягнуться на природу, до мангала і теплій компанії. Напередодні відкриття «сезону шашликів» кореспондент дізнався у шеф — кухарів московських ресторанів східної кухні секрети правильного приготування шашлику. Багато наївно вважають, що для вдалого шашлику досить м’яса, веселої компанії, вина і гітари. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить металлический мангал.
Почасти так воно і є, але це перелік далеко не повний. Починати підготовку до шашлычному застілля потрібно з дров. Вугілля, на яких буде смажитися м’ясо, повинні довго тримати жар і в той же час не виділяти нестравний запахи.
Лавочка з сусідської дачі, коли — то пофарбована олійною фарбою, що не підійде, втім, як і уламки старого паркану, а також іншого пального мотлоху. Ні в якому разі не готуйте шашлик на незрозумілих старих дровах. За її словами, на дачі можна з легкістю знайти яблуневі, вишневі або сливові поліна: старі фруктові дерева, які надають м’ясу особливий аромат, часто пиляють.