Як обміняти старий iPhone на новий

10-27-2019

Якщо Ви зважилися на Трейд Ін iPhone (Айфон) на новий з доплатою. Перше і найголовніше правило — iPhone повинен бути отвязан від iCloud. До обміну приймаються iPhone за стандартом Ростест і Евротест на гарантії 1 або 2 роки. Також перевіряються IMEI, номера серії материнської плати і з корпусом пристрою — вони повинні збігатися і бути легко читаються, щоб обмін відбувся успішно. Якщо в ході діагностики майстром будуть виявлені сліди пайки та інших дій, які були зроблені не сервісними співробітниками, вартість обміну може бути збільшена або в крайніх випадках заміни вам відмовлять. Якщо Ви зважилися на Трейд Ін iPhone (Айфон) на новий з доплатою. Перше і найголовніше правило — iPhone повинен бути отвязан від iCloud. До обміну приймаються iPhone за стандартом Ростест і Евротест. Також хочемо вам порекомендувати посмотреть здесь обмін iPhone за кращими умовами.

Також перевіряються IMEI, номера серії материнської плати і з корпусом пристрою — вони повинні збігатися і бути легко читаються, щоб обмін відбувся успішно. Якщо в ході діагностики майстром будуть виявлені сліди пайки та інших дій, які були зроблені не сервісними співробітниками, вартість обміну може бути збільшена або в крайніх випадках заміни вам відмовлять. Після проведення діагностики інженерами сервісного центру my: Restore, менеджери зідзвонюються з замовником і обговорюють всі нюанси та умови обміну на новий iPhone. На нове (неактивировано) пристрій поширюються гарантійні зобов’язання від виробника. Обмін виконується строго після узгодження з компанією Apple можливості утилізації; 2. Наша програма заміни по гарантії передбачає отримання ідентичної моделі гаджета (колір, обсяг пам’яті і т.

Коробка, інструкція та гарнітура для обміну вам не знадобляться. Новий гаджет доставляється транспортним плівці без додаткових аксесуарів (коробка і аксесуари при здачі пристрою на обмін не потрібно). Який iPhone у нас Ви можете обміняти на новий з доплатою. Підлягають апарати обміну якщо гаджет не включається, розбите скло, деформований корпус, потрапила рідина, або ж ви просто хочете обміняти свій старий на новий такий же апарат. Опишіть, що у вас сталося і ми розрахуємо вартість ремонту протягом 15 хв. Опишіть, що у вас сталося. Марка і модель вашого телефону. Ми зателефонуємо вам у вказаний час.