Як зробити SEO-оптимізацію!!!!

8-27-2019

Як самостійно провести SEO — оптимізацію сайту. Вирішили самостійно оптимізувати і розкрутити сайт в Яндексі і Google. Пропонуємо керівництво, яке допоможе розібратися з основами SEO і швидко підвищити позиції сайту в пошуку. Із статті ви дізнаєтесь: що являє собою сучасне SEO; як зібрати семантичне ядро; як зробити «начинку» сайту SEO — оптимізований; яким має бути контент сайту; що включає зовнішнє SEO. Також хочемо вам порекомендувати заказать SEO оптимизацию

Органічна пошукова видача — це один з основних джерел трафіку. Розвиток соціальних мереж, контекстної та медійної реклами, видеомаркетинга та інших каналів не похитнуло позиції SEO і не призвело до зниження бюджетів, які виділяються на цей напрямок. У Росії за місяць користувачі понад 3, 5 млрд разів переходять на сайти саме з пошукових систем. Проблема в тому, що після впровадження ряду алгоритмів Яндексом і Google, спрямованих на боротьбу з накрутками, правила SEO істотно помінялися. Традиційні рекомендації (зразок додавання ключових фраз з Яндекс. Вордстата в тексти і масова закупівля посилань) більше не дають такого ефекту, як раніше, а то і зовсім можуть призвести до накладення санкцій. Далі ми розповімо, як SEO — оптимізувати сайт з урахуванням актуальних вимог пошукових систем, з чого почати і які ресурси для цього потрібні.

Також ви дізнаєтеся, які дії можуть нашкодити вашому сайту і чого категорично не можна робити. Для того щоб зрозуміти, як працює SEO, необхідно розібратися з логікою побудови пошукової видачі. Після того, як користувач вводить пошуковий запит в Яндексі або Google, він отримує список результатів. Всі вони поділяються на три групи: пошукова контекстна реклама (до 4 — х верхніх і до 4 — х нижніх позицій на сторінці з позначкою і т. Добре структуровані тексти набагато простіше сприймаються і їх охоче читають. Абзаци, списки, підзаголовки, цитати, якірні посилання — все це спрощує навігацію по статті і утримує відвідувача на сторінці.

В процесі наповнення сайту приділіть увагу складанню метаописаний — title і description. Деякі оптимізатори заповнюють ще і мета-тег keywords, але для пошукових систем і користувачів він не грає ролі, а от конкуренти можуть спарс його значення і отримати список ваших ключових запитів. Так що вирішувати вам, але ми б рекомендували утриматися від його заповнення. Тому не рекомендуємо його заповнювати. Складаючи description за нашими рекомендаціями, ви оптимізуєте його відразу під обидві пошукові системи; в title і description додавайте основні ключові фрази, але вписуйте їх природно, без переспама.