Як зробити шлюб щасливим.

4-24-2018

Як зробити шлюб щасливим.
У чому полягає християнський шлюб? Може бути, багато хто відповість, що християнський шлюб — це шлюб, при укладенні якого подружжя пройшли через обряд вінчання. Це не зовсім так, точніше цього недостатньо. Існують принципи, на яких грунтується християнська сім’я, прості для розуміння, виконуючи які, подружжя будуть жити в гармонії і уникнути тих протиріч, які руйнують більше половини всіх сімей і роблять нещасними мільйони осіб. Шлюб, сім’я — це те, що відрізняє людину від тварини. Жодна тварина не має шлюбу. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://status.net.ua/2018/03/chto-nuzhno-dlja-schastlivogo-braka/.
Точніше існує шлюбне поведінку, у деяких тварин дуже складний, але шлюбу в людському розумінні у тварин немає. Шлюб — це союз духовний і встановлений, заснований, самим Богом для Адама і Єви в раю. Принципи, на яких будується шлюб, не є частиною народної традиції, вони не були відкриті або досягнуті людством у результаті якийсь еволюції, а дані Божественним одкровенням. Отже, Богом було встановлено: «Залишить чоловік батька свого і мати свою і приліпиться до дружини своєї; і будуть [дві] одна плоть» (Бут 2:24).
Тобто чоловік і дружина після вступу в шлюб є не родичами, а одним цілим, єдиним істотою і ближче один до одного, ніж навіть самі близькі родичі: батьки, діти. Тому залишить чоловік батька свого і матір свою», іншими словами, дружина для чоловіка, чоловік для дружини дорожче батьків. При вступі в шлюб тато і мама повинні відійти на другий план. Саме із-за такого підходу шлюби розпадаються: чоловік воліє свою маму, дружина слухає свою. 5:22). км).