Як зробити експрес-аналіз сайту

7-28-2019


Експрес аудит сайту — швидкий аналіз сайту для визначення основних параметрів проекту, поточних помилок і обсягу робіт. Прогнозування результатів та ефекту від просування. Оцінки вартості просування і витрат компанії: час SEO — оптимізатора, аккаунт — менеджера, програміста, юзабіліті — спеціаліста, оренда офісу, прибуток компанії і т.
Також хочемо вам порекомендувати https://top-1-seo.dp.ua
Перший контакт з клієнтом найчастіше починається саме з експрес аудиту. Помилки часто у всіх типові, які можна було не допускати на етапі створення сайту. Часто використовується чек — лист, за яким швидко перевіряється сайт. На роботу йде близько 30 хвилин. Якщо над сайтом вже працював SEO — спеціаліст, час на виявлення помилок збільшується. Помилки є практично на всіх ресурсах, де — то критичні, які вимагають негайного виправлення.
Індексація сайту — на основі інформації про асортимент товарів або послуг на сайті можна визначити — скільки сторінок має бути у проекту.
Вік сайту і дата першої індексації сайту — молоді сайти просуваються трохи довше, ніж сайти з історією. Іноді потрібно просто почекати, щоб отримати ефективний результат. Помилки в SEO — оптимізації ресурсу (перевірка тегів h1, title, description; контенту на сторінках сайту і т.
Пункти у кожного фахівця свої. При роботі з типовими CMS або SaaS — перелік параметрів може значно змінюватися, так як досить перевірити основні помилки, з якими найчастіше стикається оптимізатор.
Отримуємо сайт, який має непогану історію, а якщо виробити і внести всі SEO роботи до першої половини жовтня, то можна встигнути до новорічного сезону. (Всі проведені роботи повинні бути враховані пошуковими системами і прийняті при ранжуванні сайту).
Дублі сторінок — у даного сайту присутні дублі, які в індексі Яндекса і Google. Привабливість і ефективність заголовка title: погана опрацювання title. Структура сайту і семантичне ядро — оптимізація проведена частково для карток товару, але зі сторінками категорій (розділів) ніхто не працював. Основний трафік припадає саме на ці сторінки. Необхідно зібрати семантичне ядро і на основі нього реалізувати структуру сайту.
Дані пункти зазвичай прикріплюються прикладами і надсилаються клієнту. У SEO — фахівця немає завдання виявити всі помилки при первинному аудит сайту, йому необхідно лише звернути увагу на основні прогалини в оптимізації. Повний аудит сайту містить перевірку всіх параметрів проекту, а для його виконання потрібно набагато більше часу.