Як виконати просування сайту.

9-11-2018

Як виконати просування сайту.

Новий» директор», діє на підставі статуту, з однієї сторони та Замовник: _________________в особі директора __________________, діючого на підставі Статуту з іншої сторони, уклали даний Договір про наступне: Замовника в Інтернеті (в подальшому – ). Виконавець проводить роботи з оптимізації HTML коду для пошукових систем Google. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Смарт Промо.
ua Результатом виконуваних за цим Договором робіт є вихід ресурсу Замовника на першу сторінку в пошукових системах Google. ua за мінімум 80% запитів з наступних десяти словосполучень: __________________________________________________________________ Після закінчення терміну дії договору, Замовник та Виконавець за обопільною згодою можуть продовжити його дії на будь-який термін.
Також додатково погодивши вартість і порядок оплати. Приймання — передача виконаних робіт здійснюється Сторонами за актом виконаних робіт не пізніше наступного дня з моменту виконання робіт за договором та остаточного розрахунку на суму, зазначену в п.