Як вибрати Іт-майстра

10-5-2019
Картинки по запросу Як вибрати Іт-майстри


Щодня ми розширюємо базу своїх клієнтів, оскільки ми пропонуємо свої послуги не тільки великим фірмам, організаціям, навчальним закладам, але і приватним особам. Ми готові вирішити будь-яку проблему – як заправити картридж, виконати ремонт офісної техніки, ноутбука або смартфона так і відновити роботу сервера. Серед очевидних переваг співпраці з нами: Широкий спектр послуг. Ви можете довірити нам будь-яку техніку і завдання.

Ми виконуємо ремонт офісної техніки, принтерів, фотоапаратів, смартфонів в комп103, встановлюємо софт, забезпечуємо стабільну роботу серверної, встановлюємо відеоспостереження. Напишіть нам на сайті або зателефонуйте, щоб домовитися про виїзд нашого майстра на дім. Оптимізація витрат на обслуговування ІТ — інфраструктури. Це дозволяє компаніям не утримувати штат фахівців (там де це можливо), а при необхідності звертатися до нашої допомоги, значно заощаджуючи на витратах на обслуговування комп’ютерної техніки. Ви можете сконцентруватися на профільній діяльності, що безпосередньо є джерелом доходу. А всі роботи по забезпеченню стабільної роботи ІТ — інфраструктури ми візьмемо на себе.

Якщо вам потрібен ремонт офісної техніки, ноутбуків, ви завжди можете звернутися до нас. ); – усунення неполадок в роботі системного блоку комп’ютера, заміна перегорілих деталей, чистка. Ми допоможемо вам підібрати підходящу конкретно у вашому випадку систему відеоспостереження, встановимо її та забезпечимо комплексне обслуговування. Наші послуги в області систем відеоспостереження:– установка і обслуговування систем відеоспостереження; – бездротове відеоспостереження; – відеоспостереження через Інтернет; – приховане/ вуличне відеоспостереження; – відеоспостереження в офісі/ квартирі/ складі; – ремонт і монтаж відеоспостереження; – гарантійне і післягарантійне обслуговування систем безпеки; – безкоштовні консультації. При необхідності наша компанія надасть сервери в оренду під ваші потреби. Якщо у вас є які — не будь питання, телефонуйте в наш сервісний центр  – ми обговоримо всі деталі майбутніх робіт. Чекаємо ваших дзвінків і сподіваємося на плідну співпрацю.