Як вибрати хорошого лікаря гінеколога

11-14-2019

Жіночий організм складний механізм. Для його нормального функціонування жінці слід постійно стежити за його станом. А допомагає в цьому лікарі, зокрема гінеколог. Але як дізнатися, що цей фахівець дійсно професіонал? Спочатку хочу порекомендувати дійсно хороших лікарів на сайте, в них гарні ціни.

Гінекологія розділ медицини, який займається питаннями хвороб статевої сфери жінки, попередженням даних захворювань і їх лікуванням. Для жінки гінеколог це головний лікар з самого народження і до глибокої старості. Він вирішує проблеми менструального циклу, до нього звертаються з хворобами матки і яєчників, при проблемах зачаття, переривання вагітності або її збереження, також при пухлинних захворюваннях малого тазу, інтимних хвороб. Словом, цей медичний фахівець відіграє важливу роль у житті кожної жінки. Тому дуже важливо вибрати компетентного доктора, професіонала, бажано з багаторічним досвідом роботи в напрямку гінекології.

Хороший гінеколог: критерії вибору
Хороший лікар гінеколог це гарантія Вашого жіночого здоров’я, пам’ятайте про це, і вибирайте його правильно. Головні критерії вибору наступні:

Професіоналізм. Природно, Ваш лікуючий лікар повинен бути дипломованим випускником медичного Вузу і закінчити факультет «Акушерство і Гінекологія». Також він повинен постійно проходити додаткове навчання у вигляді курсів, що удосконалюють знання, які лікарі будь-якої специфіки повинні отримувати мінімум один раз на п’ять років.
Багато жінок вважають, що професіоналізм полягає в можливості лікувати захворювання, але це не зовсім так. Не завжди виходить вилікувати жінку із запущеною формою захворювання. І тільки професіонал може розповісти про доступні і максимально ефективні методи лікування, доречність того чи іншого терапевтичного способу. Він визначить оптимальний метод, розповість про можливі результати, обґрунтує перспективу обраного способу лікування. Хороший лікар гінеколог ніколи не гарантуватиме 100% лікування і точний термін.
Уважність. Попередньо перед оглядом пацієнтки лікар повинен попередити її про можливість неприємних і хворобливих відчуттів, щоб жінка змогла морально підготуватися. Кожна дія він повинен коментувати, при призначенні медикаментів зобов’язаний пояснити, для чого їх виписує, і які неприємні наслідки можуть виникнути. Також лікар повинен прокоментувати діагноз і записи, які вніс в медичну книжку. Якщо у пацієнтки виникли питання щодо діагнозу або лікування, лікар повинен на них чітко відповісти.
«Сарафанне радіо». Хорошого гінеколога можна знайти за рекомендаціями рідних, близьких, знайомих, колег. Бажано послухати кілька відгуків, і тільки потім зробити вибір на конкретному лікаря.
Довіра. Відвідуючи клініку або кабінет приватного лікаря, Ви повинні розуміти, що гінеколог це не просто людина, а лікар. Тому потрібно довіритися йому, адже від нього залежить Ваше жіноче здоров’я.
Можна бути впевненим, що Ви звернулися до хорошого гінеколога, якщо він відповідає наступним критеріям:

проводить не швидко, грамотно, коментує свої дії, попереджає про можливі неприємні відчуття;
стан здоров’я пацієнта тримає в суворій конфіденційності;
пояснює призначення медикаментів, і для якої мети він їх виписує;
коментує записи, зроблені в амбулаторній карті;
відповідає на питання пацієнта чітко і інформативно.
Якщо Вам необхідний хороший гінекологу, клініка asklepiy пропонує свої послуги. Ми гарантуємо Вам професіоналізм обраного у нас гінеколога, на прийомі у якого Вам буде комфортно і спокійно.