Як вибрати створення landing page

1-10-2019

Как выбрать создание landing page
Після цього ви потрапите на сторінку вибору типу сайту. Тут можна підібрати шаблон для майбутньої landing page, або ж варіант створення сайту з чистого аркуша. Не потрібно мучити себе, працюючи «з нуля», виберіть потрібний шаблон, і доробіть його під себе. Благо сервіс надає для цього масу можливостей.
Також хочемо вам порекомендувати создание landing page
Запам’ятайте. Кожен елемент лендинга (текстове поле, зображення, фон) називається в конструкторі «віджет». Щоб змінити зацікавив вас віджет, зробіть по ньому подвійне клацання лівою кнопкою миші. В залежності від того, що саме редагується, з’являються відповідні поля для зміни вакансій, що вас параметрів об’єкта. Їх також можна переміщати по сторінці, «схопивши» за допомогою утримується натисненою ліву кнопку миші.
Головне зображення змінено, тепер слід приступити до зміни тексту на сторінці. Для початку попрацюйте над «шапкою» створюваної landing page. В даному випадку вона використовується для переходу на сторінці. Знаючи заздалегідь розділи, які будуть присутні на лендинге, впишіть їх у шапку сайту.
Після того, як робота з текстом і розміщенням віджетів на сторінці буде закінчена, необхідно попрацювати над функціональністю сайту. Для організації можливості переходу з підготовленою раніше «шапки» до відповідних розділів, потрібно використовувати якоря. Для цього кожен заголовок пункту потрібно позначити за допомогою якоря.
Після цього потрібно піднятися до «шапці» і відредагувати текст. Його потрібно виділити, вибрати в панелі піктограму посилання, вибрати зі списку нашу сторінку, а в полі «Якір» — назву створеного до цього елемента. Також слід вчинити і з іншими пунктами «шапки», або посиланнями, всередині сторінки.
Видно, що створити сайт на A5 під силу будь-якому користувачеві. Конструктор надає непогані можливості для цього. Важливо, що користувачу зовсім не обов’язково мати досвід сайтобудування і знати HTML. В процесі роботи можна зберігати LP на певному етапі і «відкотити» зміни, що дуже зручно для новачків.