Як вибрати спортивний велосипед.

7-17-2018

Як вибрати спортивний велосипед.

Головне – визначитися, для чого вам потрібен велосипед. Якщо для швидкісної їзди по хороших дорогах – вибирайте шосейну модель, для неспішних велопрогулянок по вулицях – міську, для поїздок по пересіченій місцевості купуйте гірський байк, для трюків і екстриму — BMX (спеціальний низький велосипед). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі franyk.city.
Але якщо ви хочете поїздити по асфальту, і по легкому бездоріжжю парків покататися, то кращий вибір – гібрид («сплав» гірничого та міського велосипедів). Більшість гібридних велосипедів оснащені амортизаційними вилками, які полегшують їзду по пересіченій місцевості. Але якщо бюджет дозволяє, вибирайте амортизаційну вилку з блокатором ходу – дуже допомагає при їзді в гору.
Вибираючи покришки для коліс, відштовхуйтеся від типу місцевості, по якій будете кататися: широкі, з глибоким протекторним малюнком, більше підходять для грунтових і піщаних стежок, але їх маневреність і гальмівної потенціал залишають бажати кращого на рівних і твердих дорогах.