Як вибрати подарунок на рік весілля чоловікові

9-3-2019

Как выбрать подарок на год свадьбы мужу
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook. придбаває товари у виробників або їх представників.
Також хочемо вам порекомендувати подарок на год свадьбы мужу
Річниця весілля — значуща дата для кожної сім’ї і люблячої пари. Святкувати її можна кожен рік, не чекаючи круглого числа. З величезною увагою до цього дня відносяться жінки — вони готуються заздалегідь, обмірковують ідеї, придумують сценарії та вибирають подарунки.
Одним з головних питань для дружин — що подарувати чоловікові на річницю. Без подарунків у такий теплий свято ніяк не можна, адже хто ж не мріє про приємні несподіванки. Бути оригінальною при виборі подарунка досить просто — достатньо всього лише дотримуватися традиції.
Кожна річниця носить своє ім’я — наприклад, марлева весілля, чавунна, олов’яна, скляна. Незважаючи на настільки прозові назви, кожна дата має свій глибокий і мудрий сенс.
Як правило, ситцеві тканини досить легкі і строкаті, як і стосунки молодят. За традицією, в цей день подружжя дарують один одному хустки, які пов’язують між собою, що уособлює міцність їх любов та спілки.
На цю річницю можна дарувати гроші або ж оригінальні паперові вироби — наприклад, орігамі.
На третю річницю прийнято дарувати коханому будь-який предмет з шкіри (гаманці, ключниці, блокноти, пояси).
На 4 рік, як правило, дарують постільна білизна.
Найчастіше на цю дату дарують речі, які знадобляться в побуті. Чудовим подарунком в цей день будуть служити дерев’яна рамка для сімейного фото, столові прилади, різні обереги. Дерево, з якого зроблений подарунок, є символом міцних і вже усталених відносин.
На ці дати дружина може дати чоловікові подарунок, виготовлений з відповідних металів. Наприклад, підсвічник, талісман — підкову, різні побутові прилади.
Олово є символом десяти років шлюбу, тому на цю річницю прийнято дарувати предмети з цього металу. Можна пройтися по магазинах декоративного литва — оловяным подарунком може стати що завгодно (торшер, попільничка, підсвічник) .
На цю річницю зазвичай дарують посуд або інші вироби із кришталю або скла. Наприклад, вази, шкатулки, набір келихів.
Можна також не сприймати назви річниць буквально. В такому разі не варто дарувати чоловікові предмети, відповідають назві, а звернути увагу на загальний символізм свята. Наприклад, перші кілька років шлюбу — час, коли молодим хочеться романтики і пригод. Романтичний вечір або кінна прогулянка стануть ідеальним вибором. Коли пара разом вже кілька років, має дітей і стала справжньою родиною, послужить чудовим подарунком сімейна фотосесія в студії або день в аквапарку, де зможе розважитися вся сім’я. Ви не знаєте який вибрати подарунок на річницю весілля. Слушні поради представлені в наступній статті.