Як вибрати неонову вивіску

8-18-2019

Как выбрать неоновую вывеску
Прийом дзвінків: Пн — Пт з 00 до.
Також хочемо вам порекомендувати світлова реклама
Інтернет — магазин ВАГИ.
Яку світлову рекламу вибрати в Запоріжжі.
Яку світлову рекламу вибрати в Запоріжжі. Найяскравіший приклад застосування неонової реклами – це безумовно популярний Лас — Вегас. Так що ж підібрати – неон або світлодіод. Якщо ви бажаєте, щоб ваш рекламний стел виділявся, відрізнявся, був з певним нальотом «ретро», то для вас найбільш оптимальне рішення – це неонові вивіски, мають підвищену яскравість і привабливість. Однак і види зовнішньої реклами, світлодіодні вивіски, відрізняються своїми перевагами. Головним чином – це більш знижений витрата електроенергії, легкість обслуговування і зміни, невибагливість до оформлення і параметри вивіски, наприклад, літери Carte Blanche. А взагалі не так давно світлодіоди відзначилися ще однією перевагою – створили сучасний «сверхяркий світлодіод», який не поступається неону ні вартості, ні в яскравості. Ми вважаємо, що немає вірної відповіді на питання, що вибрати або світлові неонові вивіски.
Габарит вивіски (неон складно застосовувати у дуже великих і досить невеликих вивісках). Середа розташування вивісок (при постійному яскравому світлі сонця час експлуатації світлодіода знижується). Температурний режим (частота світіння неону знижується при -5° C і менше). Кон’юнктура ринку (світлодіоди споживають у 7 рази менше електрики).
Враховуючи всі зазначені вище умови, ви можете зробити висновок, що у нас світлодіоди все ж з трохи більшим попитом, однак і найбільш добрий неон ще не розтратив власних шанувальників.
Можете проконсультуватися на рахунок того, як підібрати найбільш оптимальну різновид зовнішньої реклами. Створює особливий дизайн, який відповідає стилю вашої справи. Надасть для порівняння приклади як неону, так і світлодіода. Змонтує виконану вивіску з будь-яких властивостей безпеки.
Ми пропонуємо всім бажаючим пропонувати вам безліч варіацій виробництва і поєднання різноманітних типів світіння в єдиній конструкції, дати консультацію з будь-якого питання і вибрати виріб враховуючи бюджет або ваше перевагу. Ми виконаємо вашу рекламу не просто яскравою, але вражаючою і привабливою для замовників.