Як вибрати мотоцикл

12-17-2018

Как выбрать  мотоцикл
Відмінно підходять для повсякденної їзди по місту. Новачкам простіше пристосовуватися саме до цього класу байків. Їх головною привілеєм є максимально зручна і пряма посадка, на відміну від більшості інших видів мотоциклів. Такі моделі обладнані високим і маневреним кермом, легко справляються з поворотами. Витрати і техобслуговування обходяться дешевше, ніж у мотоциклів інших категорій. Байки оснащені підвіскою, яка цілком підходить для їзди по хороших дорогах і легкому бездоріжжю.
Також хочемо вам порекомендувати хороший вариант тут
Характерні риси цього мотоцикла — це подовжена вилка під кутом, високо піднятий кермо, низьке сідло, а також посадка з витягнутими ногами. Велика частина чоперів не належать до числа маневрених і легко керованих мотоциклів, тому цей клас підходить для їзди на гарних і великих дорогах. Байк дуже незручний в експлуатації в режимі міських пробок з-за великої ваги і неповороткості, а також не підходить для їзди по вибоїстих дорогах з-за низького кліренсу. Його маневреність залежить від певної моделі. Зазвичай, чим довше байк, тим важче він піддається управлінню. До недоліку зараховують витягнуті підніжки для водія, які можуть забезпечити серйозну травму ноги при падінні.
Цей клас мотоциклів відрізняється від чоперів такими зовнішніми характеристиками, як менша довжина виделки. Вони більш зручні в щоденній експлуатації не тільки по трасі, але і в міському середовищі. Круїзери ідеально підходять для далеких поїздок і відстаней. Як правило, такі байки оснащені низьким сидінням і володіють значним вагою. Двигун характеризується високим крутним моментом, який дозволяє швидко рушити з місця.
Ціна. Зазвичай фахівці не радять новачку відразу купувати досить дорогий апарат. Так як, на жаль, занадто висока ймовірність розбити його в перший же рік експлуатації. Вибираючи мотоцикл, розумно орієнтуватися на власні фінансові можливості. Також необхідно завчасно закласти витрати на ремонт у розмірі не менше 20 % від вартості мотоцикла.