Як вибрати лічильник банкнот

8-22-2019

Как выбрать счетчик банкнот
Будь-яке підприємство має свої секрети, особливості та технологію роботи, а також речі, які повинні залишатися тільки в рамках підприємства. Також, будь-яка організація, що має справу з готівкою банкнотами повинна убезпечити себе від потрапляння фальшивих купюр. У даній статті ми розглянемо особливості вибору двох типів пристроїв — шредерів (знищувачів паперу) і лічильників банкнот з перевіркою на справжність. Перераховані пристрої дадуть можливість ефективно здійснювати діяльність будь-якого підприємства. Особливо актуально це для магазинів, обмінних пунктів, фінансових установ, організацій торгівлі.
Також хочемо вам порекомендувати каталог продукции Cassida

Наявність перевірки на фальшиві банкноти. У багатьох ситуаціях зручно наявність дополнительніх видів перевірки — з металізованої стрічці, щільності і розміру. Стабільність перерахунку банкнот будь-якого стану. Важливий параметр, який складно виявити перед покупкою. Не всі моделі лічильників банкнот однаково добре вважають нові банкноти (наприклад, нові долари, гривні, євро).

Висока надійність і наявність повноцінного сервісу. Наявність повноцінної гарантії (12 місяців і вище) забезпечує безперебійну роботу купюросчетной машинки. Знищувачі паперу є невід’ємною частиною офісу. Кількість подрібнюваних аркушів за один раз. Важливий параметр, який визначає швидкість знищення паперу. Чим більше кількість подрібнюваних листів, тим швидше користувач може позбутися накопичених паперів. Даний параметр в тому числі впливає на обсяг кошика. Порізка в цілому ділиться на два основних типи — перехресна і паралельна. При перехресній порізки зібрати документ неможливо. Даний параметр варто враховувати, якщо кількість користувачів більше одного або, якщо документів дуже багато. Оптимальне рішення для офісної моделі — від 2 до 8 хвилин безперервної роботи. Перераховані параметри найбільш значущі в процесі вибору знищувача документів.