Як вибрати курси для арбітражу

11-18-2019

Как выбрать курсы для арбитража
Таргетована реклама в сукупності з ретаргетингом — це король сучасного цільового інтернет — маркетингу. Кожен арбитражник зобов’язаний освоїти цей джерело трафіку, щоб вийти на новий рівень монетизації існуючих потоків, і для створення на основі збору даних про користувачів нових моделей заробітку.
Також хочемо вам порекомендувати lucky.online
Вже не перший рік інтернет — маркетинг еволюціонує з неймовірною швидкістю.
Настав час переходити на PRO — рівень працювати в команді і віддавати частину завдань на аутсорс.
У цьому незвичайному вебінарі Shikardos ділитися своїми знаннями з арбітражу трафіку в CPA — мережах і секретами масових продажів товарів з односторінкових сайтів. Інформацію такого високого рівня не завжди можна зустріти і в платних курсах, але цей автор розповідає про свій унікальний досліди абсолютно безкоштовно.
Хтось вважає, що в арбітражі зовсім нічого робити без стартового капіталу. У дійсності це не так, і почати реально з самого що ні на є справжнього нуля. Перші гроші легко можна заробити на чесному мотивованому трафіку. З цього огляду ви дізнаєтеся що таке «incentive», де його брати і куди дівати.
Так уже повелося, що новачкам вникати в ази арбітражу радять, як правило, саме з ігрових офферов.
Таргетована реклама у ВКонтакте по праву користується дуже великою популярністю серед рекламодавців. Її можливості після появи ретаргетинга стали справді вражаючими. Досвідчені адверты творять дива у видобутку трафіку з цього джерела. А ось новачків, як правило, цей інструмент не шанує і швидко з’їдає весь і без того скромний бюджет.
Унікальний курс по арбітражу мобільного трафіку з myTarget, контекстної реклами, соціальних і тізерних мереж.
Вже кілька років в арбітражному світі дме вітер змін у бік мобільного трафіку. Зараз це найбільш швидко напрямок, актуальність якого зростає день від дня. З іншого боку, інформації про мобільному арбітражі в рунеті не так вже і багато, не кажучи вже про повноцінних навчальних курсах. Тобто, все як завжди. Я ні в якому разі не вітаю такі продукти, але з розумінням ставлюся до причин їх появи.
Копіювання матеріалів сайту можливе лише з дозволу адміністрації.