Як вибрати крауд маркетинг

9-19-2019

Как выбрать крауд маркетинг
Крауд — маркетинг: визначення і приклади Ефективне просування сайту — це не лише написання корисних текстів і нарощування посилальної маси. Для розкрутки сайту також важливі лояльність цільової аудиторії, впізнаваність бренду і приплив нових «теплих» потенційних клієнтів. Для цього добре підходить стратегія крауд — маркетингу, яка при правильному підході забезпечує все перераховане вище.
Також хочемо вам порекомендувати embo-crowd
Термін «крауд — маркетинг» походить від англійського crowd – «натовп». Звідси нескладно визначити суть цього інструменту просування — вплив на натовп і її думка. Крауд — маркетинг відрізняється від звичної реклами тим, що при ньому необхідно діяти ненав’язливо і м’яко, без агресії і «втирання». В даному випадку дуже до речі співзвуччя слова «крадькома»: крауд — маркетинг покликаний зробити атаку не просто ефективною, але, що дуже важливо, непомітною.
Простий приклад з повсякденного життя добре ілюструє крауд — маркетинг і дає зрозуміти, що ж це таке. Прийшовши в магазин, ви натикаєтеся на продавця, який починає розповідати про переваги товару. Шанси, що ви довіритеся думку найманого агітатора є, але набагато кращого ефекту досягає рекомендація сусіда або нехай і незнайомого, але має досвід застосування цього продукту.
Крауд — маркетинг полягає у створенні такої ради від реального споживача, який вже мав можливість перевірити якість і оцінити користь від придбання конкретної продукції або співробітництва з певною компанією. Порадником можуть виступати як реальні клієнти, так і сео — оптимізатор, маркетолог, линкбилдер, власник сайту або інша особа, що займається просуванням продукту або бренду. Але в такому разі про це ніхто не повинен здогадуватися — в цьому і полягає мистецтво ведення бою спеціалістом з крауд — маркетингу.
Підвищення впізнаваності компанії і зростання брендового трафіку; Збільшення відвідуваності сайту і кількості зацікавлених лояльних користувачів; Поліпшення поведінкових факторів; Отримання максимально природних посилань на сайт.