Як вибрати колектори для теплої підлоги

7-18-2019

Будь колектор для теплої підлоги спеціально створений для забезпечення контролю над теплоносієм і його розподілом системи підлогового опалення. По суті колектор являє собою трубу, володіє спеціальними виходами, які мають можливість підключення різних типів трубопроводів. Конструкція колекторів передбачає наявність певного числа контурів, мінімальна кількість яких становить два. Також хочемо вам порекомендувати https://www.budservic.com.ua/product-category/santehnika/teplyj-pol/kollektory-dlya-teplogo-pola/

Тепловий носій подається безпосередньо в подаючий колектор, який, у більшості випадків, розташований зверху. Потім вода (а, як правило, це саме вона) буде розподілена по петлях системи підлогового опалення.

Ці цикли циркуляції постійно повторюються, поки система включається. Наш магазин представляє вашій увазі гребінку для теплої підлоги різних комплектацій. Від її комплектації багато в чому буде залежати ціна. У нас ви зможете підібрати будь-яке обладнання, що підключається до колекторів. Матеріали, з яких виготовлені представлені у нас колектори – це нержавіюча сталь високої якості і надійності. Вхідні і вихідні патрубки мають різними розмірами, тому до них можна підключити майже будь-трубопровідне обладнання.

Перед тим як купити колектор для теплої підлоги вам потрібно буде звернути увагу на вбудовані балансувальні клапани. Вони повинні повністю підходити під потреби вашої системи. Це ж стосується і термометрів, що дозволяють з точністю відслідковувати поточну температуру. Від можливостей термометрів багато в чому залежить те, наскільки ефективно функціонує система підлогового опалення. У нас ви можете купити колектор теплої підлоги в Україні, виходячи з власних фінансових можливостей і технічних потреб. Ми пропонуємо вам продукцію провідних виробників.

Наш магазин дає унікальну можливість придбати колектор теплої підлоги в зборі за низькою ціною. Щоб вам було зручніше визначитися з вибором, ми розмістили на нашому сайті фільтр, що дозволяє вам відзначити потрібні параметри. Вам досить вибрати торговельну марку розподільного колектора водяної теплої підлоги, наявність витратомірів, число виходів, а також наявність в комплекті циркуляційного насоса. Ми гарантуємо вам високу якість і надійність кожного продукту. Є питання по вибору колектора для теплої підлоги.