Як вибрати клінінгову компанію

5-1-2018

Таке поняття, як клінінг, у багатьох людей асоціюється з звичайній вулиці, яка названа більш красивим словом. Тим не менш, це невірне трактування даного поняття. Хочу запропонувати Клининговая компания «Блеск»

Клінінг не обмежується примітивним підтриманням чистоти, він являє собою набір заходів по підтримці чистоти і обробці поверхонь різної якості. Між клінінгом і звичайної прибиранням існує багато відмінностей, і полягають вони в наступному:

Під час виконання своєї роботи клінінгові служби застосовують сучасну техніку, якісні миючі засоби, різні допоміжні інструменти та додаткове обладнання. Як відомо, при звичайній прибирання в хід йде тільки відро з мильною водою, швабра і кілька старих ганчірок.
Фахівці клінінгової компанії застосовують у своїй роботі виключно сучасні і якісні миючі засоби, а також при їх застосуванні враховують особливості кожної поверхні. При стандартній прибирання в хід йдуть будь-які засоби, незалежно від призначення і складу. Нерідко, регулярне застосування агресивних і абразивних розчинів призводить до псування поверхні і подальшому приведення їх у непридатність.
Професіонали використовують індивідуальний підхід у своїй роботі. Оцінивши якість та особливості поверхні, вони вибирають відповідне миючий засіб для її обробки. Такий, по справжньому трепетний, підхід дозволяє не тільки підтримувати чистоту, але і істотно збільшує термін служби як предметів меблів і інтер’єру, так і оргтехніки. Прибирання своїми силами не передбачає вибір потрібного засобу, що призводить до розлучень, подряпин і втрати початкового кольору. Як наслідок таких непрофесійних дій, можна назвати необхідність частої заміни обладнання та меблів
В своєму штаті клінінгова компанія має лише професійно підготовлених співробітників. Перед тим як почати працювати, всі фахівці проходять і теоретичний, і практичний курс навчання. Звичайні прибиральниці про подібному підході нічого не чули. Не можна не відзначити і той факт, що клінінгові компанії забезпечують своїх співробітників спеціальною уніформою, чого не можна сказати про звичайні прибиральниць, одягнених у брудну і выношенную одяг.
Клінінг відрізняється високою продуктивністю. Укладаючи договір з такою компанією, можна не сумніватися в тому, що вся робота буде виконана в строк. Також клінінгові служби готові прийти на допомогу замовнику в будь-який час доби і в будь-який день тижня. Прибиральниці ж мають свій фіксований графік роботи, у який включені всі вихідні дні та відпустку. Швидкість виконання необхідних робіт у клінінгової компанії, за рахунок роботи професіоналів, набагато вище швидкості звичної прибирання.
Клінінгові служби допомагають не тільки в підтримці чистоти. Такі компанії можуть виконати дуже широкий спектр замовлень. Приміром, фахівці клінінгу можуть постригти газон, вимити вікна, як всередині, так і зовні, привести в порядок фасад будівлі, провести хімічну обробку м’яких меблів і килимів. І це далеко не весь список виконуваних послуг.
І звичайно, не можна не сказати про якість прибирання. Після того як на об’єкті провела прибирання клінінгова компанія, приміщення просто сяє чистотою, бруду і пилу абсолютно не залишається місця. Традиційна прибирання таких вражаючих результатів не приносить і приносити не зможе.
Отже, відмінності прибирання та клінінгу на обличчя. Саме клінінгові служби здатні продемонструвати новий і максимально якісний підхід до прибирання приміщень. Результатом роботи справжніх професіоналів стає ідеальна чистота.