Як вибрати зарядний пристрій

8-18-2019

Как выбрать зарядное устройство
Як вибрати зарядний пристрій для телефону.
Також хочемо вам порекомендувати https://acer-battery.com.ua/power-supply
Як вибрати зарядний пристрій для телефону.
Отже, Ви обираєте зарядний пристрій для телефону. Два найбільш важливих фактора, які допоможуть зробити правильний вибір, це тип ЗУ і сила його вихідного струму.
Яке зарядний пристрій Ви хочете придбати: оригінальне, відповідний аналог або універсальний зарядний пристрій. В цьому випадку можна не хвилюватися про сумісність пристрою з телефоном, особливості зарядки, ризики виникнення пожежі (дешеві зарядки, пучками що продаються на ринках, можуть призвести до фатального перегріву батареї). Але буває так, що оригінальне ЗУ занадто дороге або його важко знайти в магазинах. Виручить якісний аналог оригінального мережевого зарядного пристрою для iPhone.
Про якості аналога не можна судити по країні — виробнику. Напис можна побачити і на оригіналі, тому що відомі бренди саме в КНР виробляють свої телефони, а також комплектуючі та аксесуари. На хорошому аналогу повинен бути вказаний перелік сумісних моделей телефонів і технічні характеристики, що повторюють характеристики оригіналу.
У більшості сучасних планшетів і смартфонів прийнятий єдиний стандарт роз’єму живлення — microUSB. Тому вигідно вибирати універсальні зарядні пристрої з microUSB, які можна приєднувати до всіх своїх гаджетів. Одне з них — мережевий зарядний пристрій Partner. Зверніть увагу, вихідний струм такого універсала не повинен бути нижче 1 А. цей параметр і на що він впливає. Якщо коротко і узагальнено, на час зарядки гаджета. На пристрої вихідний струм може позначатися як «output» або «вихід», цифри зазначені поруч означають, яку силу струму здатне передавати ЗУ. Для зарядки смартфона зазвичай необхідна сила струму не менше 7 А. Для ємною акумуляторної батареї планшета — близько 2 А.
Якщо Ви підключіть зарядний пристрій для телефону, планшета, то він буде дуже і дуже довго заряджатися. Якщо приєднати зарядний пристрій на 1 А до смартфону. Телефон від такої зарядки може згоріти. Ні, смартфони забезпечені контролером харчування, який не бере більше, ніж потрібно смартфону.
Крім мережних зарядних пристроїв, які можна заряджати смартфони і через USB — порт ноутбука. Однак є ймовірність, що гаджет довго простоїть на зарядці. Формат USB створений в ту пору, коли телефони не передбачалося з’єднувати з комп’ютером, тому USB — порти не розраховані на підживлення стороннього пристрою. Через них буде йти зарядка струмом 500 м.
Що прискорити час зарядки телефону, переведіть його в режим польоту»/»режим літака»/автономний режим. В таких умовах відключаються всі непотрібні програми і модулі. Смартфон зарядиться, як мінімум, на 15% швидше.
Отримуй цікаві новини щотижня без спаму та реклами.