Як вибрати веб студію

11-6-2018

Как выбрать веб студию
Зрозуміло, краще всього працювати з організацією офіційно оформленою і має правовий статус (ІП, Юр. особа). Співпраця з фрілансерами – самостійними розробниками – може здаватися більш привабливим, адже деякі з них пропонують свої послуги за цінами нижче ринкових. Але це оманлива економія, адже працюючи з одинаком без договору, що захищає ваші інтереси, як замовника, ви ризикуєте всім. Тому краще всього звернутися у веб-студію, яка має великий досвід у розробці та просуванні сайтів. Тільки така організація надасть вам послуги належної якості.
Також хочемо вам порекомендувати веб студия
Досвід роботи в даній сфері. Якщо Ви будете одним з перших клієнтів обраної веб-студії, то повинні розуміти, що, напевно, до Вас виявлять максимум уваги, але при цьому на Вас будуть вчитися і відточувати майстерність. Тобто, швидше за все, у цих хлопців буде мало досвіду, і, можливо, вони не зможуть впоратися з усіма Вашими вимогами, принаймні, швидко. Молода компанія може зробити все добре, але коли Вам потрібно буде зробити складну технічну доопрацювання, будьте готові почути відмову, так як вони просто можуть не вміти цього або навіть не володіти достатніми знаннями для того, щоб просто спробувати. Тому намагайтеся для складних проектів вибирати веб-студію з досвідом роботи від 5 років.
Наявність офісу. Дуже важливо, щоб співробітники були присутні на робочому місці, оскільки їх можна буде контролювати. Звичайно, багато програмісти працюють віддалено, у себе вдома, але вони менш стабільні і часто зривають терміни. Та й приємніше прийти в офіс, укласти договір, обговорити робочі моменти в організованому приміщенні, ніж «на колінах» в якому-небудь кафе. Звичайно ж, можна працювати з організацією і віддалено, якщо немає зайвого часу на роз’їзди, можлива навіть робота з веб-студією з іншого міста. Неважливо, головне – наявність офісу і співробітників, адже якщо робота ведеться централізовано, вже можна говорити про неухильне дотримання строків і серйозному контролі над виконанням і якістю роботи.
Поділ праці в компанії. Якщо в компанії три людини: один продає, інший малює, програмує і верстає; а третій керує – зрозуміло, що якість продукту може бути не дуже, адже дуже складно бути профі у всьому, до того ж час на розробку значно збільшується. Зверніть увагу на те, щоб вибраної Вами компанії був укомплектований штат: менеджер проекту, дизайнер, програміст, контент — менеджер (людина, яка наповнює сайт текстом, графікою), ѕео-фахівець, копірайтер, директолог – ось, мабуть, мінімальний набір співробітників, при наявності якого можна говорити про серйозну роботу веб-студії.