Які види силових кабелів.

4-27-2018

Які види силових кабелів.
Застосування силового кабелю, як у повсякденному, так і виробничій сферах, неможливо без певних обов’язкових умов. По-перше, будь-який силовий кабель зобов’язаний відповідати вимоги і нормам, встановленим відповідним ГОСТом, по-друге, у нього повинен бути сертифікат відповідності, а технічні характеристики зобов’язані відповідати тій сфері діяльності, в якій він буде експлуатуватися. Крім того, розроблені спеціальні виробничі нормативи, якими регулюються аспекти використання силових кабелів в залежності від навколишнього середовища, зовнішніх чинників і надається на них навантаження. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі кабель ввг.
Перед тим, як замовити кабель Алмати слід визначитися в першу чергу з його основними характеристиками, оскільки від цього буде залежати марка і тип силового кабелю. Так, кабель з малим діаметром перетину підходить для побутового використання, він більш гнучкий і має пожарозащитными властивостями, для промислових цілей краще вибрати провід з більш широким діаметром і властивостями підвищеної стійкості до високих напруг. В силових кабелях застосовуються два різновиди жив, що проводять струм — одного з головних елементів, це мідні або алюмінієві жили.
Так, силовий кабель з мідними жилами застосовується в мережах постійного струму, де напруга становить 1, 6 або 10 кВ, а частотою до 50 Гц. Алюмінієві ж жили в силовому кабелі мають на увазі експлуатацію стаціонарних агрегатах з невисоким напругою (0,66 – 1кВ). Зокрема, кабелі високої напруги допустимо застосовувати в мережах, де струм як змінний, так і постійний, не менше 100 кВт і більше.