Який краще вибрати гироскутер

11-12-2018

 Какой лучше  выбрать гироскутер
Гироскутеров на ринку сьогодні існує чимало різного дизайну, що розрізняються за розміром коліс, наявністю додаткових можливостей та іншими показниками. Цілком природно, що споживачеві буває складно визначитися з вибором міні-сігвея і зрозуміти, які гироскутеры краще купити. І звичайно, кожен покупець хоче отримати якісне довговічний виріб, використання якого принесе задоволення, а не постійні проблеми з його ремонтом і розчарування про даремно витрачені гроші на відверту підробку.
Також хочемо вам порекомендувати этот магазин
При виборі гироскутера перше і найважливіше – визначитися з фірмою-виробником. Сьогодні все розмаїття пропозицій зводиться, по суті, до виробників США і Китаю. Американські сігвеї стоять в 2,5-3,5 разу дорожче самої просунутої моделі китайського виробництва. Враховуючи, що китайська компанія Ninebot в минулому році придбала бренд Segway, незабаром можемо розраховувати на появу на ринку більше бюджетних модифікацій сігвеях. У Ninebot заявили, що планують зберегти ці два бренду.
Компанія Inmotion – ще один китайський виробник з гідною репутацією. Гироскутеры Inmotion відрізняються наявністю двох акумуляторів, що дозволяє збільшити тривалість поїздок. Також моделі мають вбудований датчик GPS для контролю місця знаходження гироскутера через смартфон. Є й більш дешеві китайські моделі, при цьому мають цілком гідне якість – приміром, Wmotion, Smart тощо
Вибираючи китайський гироскутер, необхідно розуміти, як ви будете його використовувати, так як вартість моделей безпосередньо залежить від їх можливостей. В залежності від того, чи потрібен вам гироскутер для прогулянок у парку, використання в приміщеннях або для поїздок по пересіченій місцевості, підбирають розмір коліс, ємність акумулятора і потужність двигуна. Крім того, потрібно визначитися і з тим, чи вам потрібен механізм трансформації, додаткові аксесуари і можливості, наскільки важливий ефектний дизайн. Тільки після відповіді на ці питання можна приступати до вибору гироскутера.
Питання можна цілком назвати риторичним, оскільки для кожного користувача кращою буде та модель, яка буде повністю задовольняти його потреби. Якщо вам потрібна недорога модель гироскутера для досить рідкісних прогулянок – цілком підійде будь-яка модель Smart Balance Transformers – наприклад, з підсвічуванням або можливістю слухати в дорозі улюблену музику.