Що таке енергоаудит будинків

Что такое энергоаудит домов
Найкращі ціни наэнергоаудит житлового будинку.
Також хочемо вам порекомендувати список робіт при аудиті
Енергоаудит житлового будинку в цілому представляє з себе збір та подальшу обробку інформації про використання паливно — енергетичних ресурсів з метою отримання достовірної інформації про обсяг використовуваних енергетичних ресурсів, про показники енергетичної ефективності. Це потрібно для виявлення можливостей енергозбереження і підвищення енергетичної ефективності з відображенням отриманих результатів в енергетичному паспорті.
Саме енергоаудит житлового будинку дозволяє судити про енергоефективності, скорочення витрат на енергетичні ресурси, енергозбереження та впровадження новітніх ефективних енергозберігаючих технологій.
Крім того, вартість нашої роботи Вас приємно здивує. Наші фахівці готові провести для Вас енергоаудит будь-якої складності, все залежить тільки від Ваших бажань і можливостей.
Ми є членом СРО енергоаудиторів і наші фахівці мають допуски на проведення робіт на всій території Росії і володіють особистими атестаційними сертифікатами.
Гарантуємо, що всі роботи будуть виконані точно в строк і без «форс — мажору». Крім того, Ми готові запропонувати Вам спеціальні умови, яких Ви більше ніде не знайдете.
Всі види робіт ми виконуємо силами власного штату співробітників з використанням власного обладнання. Ми не користуємося послугами подряных організацій. Тому можемо запропонувати Вам одні з кращих цін без зниження якості послуг.
Для Вашої зручності нами використовується гнучка система оплати, що дозволяє Вам працювати з нами на максимально комфортних для Вас умовах. Умови оплати узгоджуються індивідуально і фіксуються в договорі.
Ми дорожимо соєю бездоганною репутацією серед клієнтів і партнерів, тому зі свого боку не допускаємо будь-яких затримок термінів виконання робіт. Ми гарантуємо терміни робіт документально.
Наша компанія володіємо повним набором дозвільної документації на всі види виконуваних нами робіт. Це дозволяє Вам уникнути будь-яких неприємних сюрпризів.
Всі наші співробітники володіють високим рівнем знань і досвідом, регулярно підвищують свій професійний рівень, беруть участь у семінарах і виставках. Ми пишаємося нашими фахівцями і впевнені, що не будемо перед Вами за них «червоніти».
Нашими клієнтами вже стали більше 200 організацій і фізичних осіб у різних регіонах . Запорука нашого успіху — рівень якості наших послуг. Телефонуйте, ми візьмемо на себе вашу проблему. Або замовте зворотній дзвінок і ми Вам передзвонимо.