Університет СПбГЭТУ «LETI» огляд!!!!

11-21-2019

Успішно веде розробки і поставляє техніку морського радіозв’язку та гідроакустики. Навігаційні, перископний, гідроакустичний комплекси, комплекси радіозв’язку, розроблені концерном, дозволяють з високою ефективністю вирішувати завдання навігації, кораблеводіння, радіозв’язку, висвітлення обстановки, забезпечують високу бойову готовність підводних сил ВМФ. Протягом двох десятиліть концерн послідовно нарощує обсяги робіт в інтересах нафтогазового комплексу. Поставляються гіроскопічні інклінометри, ведеться розробка роторних керованих систем для буріння похилих свердловин. Гіроскопічні засоби, розроблені концерном, використовуються в бортових системах управління космічних апаратів та для моніторингу микрогравитационной обстановки на борту. Також хочемо вам порекомендувати СПбГЭТУ «ЛЭТИ»

Перед вами оновлений сайт концерну , багатопрофільної приладобудівної організації. Сайт містить оперативну інформацію про поточні події в діяльності концерну – наукової, виробничої, соціальної. Сподіваюся, матеріали сайту будуть корисні як співпрацюють з нами колегам, так і тим, хто зацікавлений у взаємодії з концерном. Навіщо потрібні оптичні гіроскопи, як розробляють волокно, і які пристрої використовують для виявлення нафти, дізналася Юлія СИМОНОВА, побувавши в Центрі волоконної оптики концерну . Ради працюючої молоді Санкт — Петербурга. У заході взяли участь представники близько 20 великих міських підприємств. Більше 100 вчених, аспірантів і студентів з російських і за рубіжних вузів обговорять в СПб. ГЭТУ проблеми управління в технічних системах. Публікація статей тепер виробляється в новому для нашого журналу форматі Online First.

Ладозького озера проходив щорічний міжнародний семінар (International Workshop on Navigation and Motion Control). Всі ці роки підприємство виробляє обладнання для військово — промислового комплексу країни. Цей рік для Алтайського приладобудівного заводу . Як розповіли нашому кореспонденту на виставці співробітники концерну, такий компас — перша російська розробка даного пристрою, яка здатна виконувати свій функціонал з більш точними результатами в тому числі, у високих широтах. Заступник міністра оборони Росії Олексій Криворучко в цілях контролю за виконанням державного оборонного замовлення здійснює планову інспекційну поїздку по ряду підприємств оборонно — промислового комплексу, які виконують контракти в інтересах Військово– морського флоту. Через три роки на налагодять масове виробництво мікромеханічних гіроскопів і акселерометрів.