Товарна СРА-мережа

11-18-2019

Розберемося, які оферти вона пропонує і який трафік на неї можна лити. Типи оферті: товарні оферті різної тематики (прикраси, товари для краси та здоров’я, гаджети, товари для будинку і т. Інструменти: Лог пост беків, Iframe — форми, пар-ковка доменів, підключення своїх лендінгів, лічильник ретаргета для Direct Advert, лічильник В контакті, Postback URL, Traffic Back, потоки і SubID. Гроші, Ківі, висновок на банківські картки, банківський переказ на розрахунковий рахунок (для юридичних осіб). Досягається за рахунок використання власного колл — центру, який забезпечує проз-він замовлень. Виплати для фізичних та юридичних осіб. Для фізичних осіб можливе виведення грошей різними способами. У системі є спеціальні мітки для відстеження якості трафіку. Завдяки статистичними даними можна вести будь-яку аналітику.
Також хочемо вам порекомендувати lucky.online
Для перевірених вебмайстрів з хорошими обсягами партнерська мережа пропонує ексклюзивні умови. Наприклад, для них діють приватні прокладки і на тестування даються свіжі оффери. Також система гарантує виплати без холда – протягом 1 — 2 дні після створення заявки на виведення коштів.

Обмеження діють на відвідувачів, отриманих за рахунок сервісів розміщення завдань, спам — розсилок на пошту і в соцмережах, Clickunder і Popunder трафіку, а також будь-якого кеш бека. Тільки після цього вам стане доступний весь список рекламодавців, пропозиції яких можна буде сортувати за ціною, категорії або географії. Якщо у вас немає конкретних ідей щодо того, на чому зупинитися, можна вибрати один з офферов з ТОП — 10. По кожній пропозиції надається максимально повна інформація, яка дозволить вибрати відповідну пропозицію. В описі вказується відсоток апрува, джерело конверсій, EPC і CR. У системі використовуються стандартні інструменти, які відмінно підійдуть для новачка у справі арбітражу трафіку. Для отримання партнерської посилання, потрібно зробити кілька простих дій, до кожної посиланням можна прикріпити додаткові мітки, які дозволять розмежувати джерела трафіку. Так що в цій партнерській програмі поки немає можливості заробити через залучення друзів і знайомих.