Танцювальний, юридичний, кінний і музичний табір — огляд літніх таборів в Іспанії для підлітків.

7-13-2018

Минулого разу ми почали огляд дитячих таборів Іспанії, які відрізняються від усіх інших своєю програмою, розташуванням або широтою можливостей, відкритих для дітей. Адже крім традиційних спортивних таборів і мовних таборів, в Іспанії існують і альтернативні табору. Наприклад, зараз ми хочемо розповісти про тих літніх підліткових таборах, які пропонують більш спеціалізований відпочинок для тих, які чимось захоплюються і хочуть провести канікули з користю. Спочатку хочу вам запропонувати почитати більш детальний опис та ціни тут лагерь в Испании.

По-перше, це танцювальний табір Dance Camp, розташований в Піренеях (місто Риальп, провінція Йейда). У програму дитячого табору включено вивчення класичного і сучасного (джаз, фанк, хіп-хоп) танцю під керівництвом професійних викладачів, а також трьох-годинні заняття з англійської мови у будні дні. Крім того, будуть організовані численні спортивні (теніс, баскетбол, плавання, міні-гольф, футбол і т. д.) та розважальні заходи (поїздка в парк атракціонів Порт Авентура, дискотеки, кіно).

Ціна:
1 тиждень: 720 євро,
2 тижні: 1.190 євро,
3 тижні: 1.595 євро,
4 тижні: 1.985 євро.

По-друге, це кінний табір в Каталонії. У якомусь сенсі цей табір — справжнісінький з усіх, оскільки у нього немає своєї локації, а перебування в таборі виглядає як тижневий похід на конях: діти живуть в наметах і кожен день верхи їдуть в нове маленьке пригода. Такий відпочинок у таборі верхової їзди на тлі пейзажів Іспанії та Франції може стати одним з найяскравіших вражень вашої дитини за все життя!

Програма табору:
1 день — Збір, літній табір в Піренеях
2 день — Подорож уздовж річок в Каталонських Піренеях.
3 день — Гірське подорож
4 день — Знайомство з Національним парком La Garrotas, знаменитим своїми природними басейнами
5 день — Похід до пляжів Коста Брави
6 день — Пікнік у Франції
7 день — Подорож до Піренейських озер
8 день – День від’їзду

Ціна: 790 євро (включає трансфери, проживання, харчування)

По-третє, це юридичний табір Law Summer School від престижної європейської бізнес-школи ESADE в Барселоні. Туди приймаються школярі 16-18 років, які володіють англійською або іспанською. Програма включатиме вивчення основ міжнародної юриспруденції, розвиток навичок виступів перед публікою і ведення переговорів. Також у програмі будуть екскурсії і поїздки по Барселоні.

По-четверте, це літній музичний табір Camp Rock, розташований в соснових лісах центру Іспанії (міста Сорія, провінція Кастилія-і-Леон). Тут діти також проживають в облаштованих наметах.

Програма: Щоденні двогодинні музичні заняття (вокал, гітара, клавіші, бас гітара і ударні), потім заняття, присвячені танцям, історії року, складання композицій, техніці звучання і т. д. А також живі виступи перед публікою. Додатково заплановані спортивні і розважальні заходи: походи, орієнтування на місцевості, скелелазіння, стрільба з лука, екскурсії та багато іншого.

Запис в табори вже йде, літо близько, тому бажаємо вам якнайшвидшого прийняття рішення!