Сім корисних продуктів, які найчастіше зустрічаються в меню здорового харчування

5-1-2018

Якщо ви хочете дотримуватися здорової дієти, ви знаєте що вам треба скоротити споживання цукру і є більше овочів. Але ваш організм також потребує значної кількості здорових жирів, деякій кількості ферментованих продуктів, а також поживних речовин, які допомагають боротися із запаленнями і запобігати хворобам. Пропоную http://chiaseed.com.ua/kollagen-pitevoj/c35

Сім нижчеперелічених продуктів частіше інших зустрічаються в радах дієтологів і дослідженнях, присвячених продуктам харчування за останній рік. Вони серед кращих корисних продуктів для того, щоб зробити нашу дієту живильної і здоровою.

Звичайно, цей список не вичерпний, і є багато інших корисних продуктів, які можуть підтримати наше здоров’я. Зверніть увагу, що всі нижчеперелічені продукти краще вживати з природних або органічних джерел, і необробленими.

Сирий мигдаль

Мигдаль джерело білка, клітковини, вітаміну E Мигдаль — чудове джерело білка,клітковини, заліза, а також магнію, кальцію, калію, фосфору і вітаміну E, який є потужним антиоксидантом. Лише 30 грамів мигдалю забезпечує близько 37 відсотків рекомендованої денної дози вітаміну Е.

Сучасні дослідження показали, що вживання в їжу близько 45 грам мигдалю кожен день може допомогти запобігти розвитку серцево-судинних захворювань і порушень обміну речовин у здорових людей.

Кефір

Кефір покращує травлення і допомагає скинути зайву весКефир — це традиційний ферментований молочний продукт, який прийшов з Кавказу і містить багато корисних пробіотиків, тобто мікроорганізмів, які можуть принести користь для здоров’я при його вживанні. Ці пробіотики можуть допомогти поліпшити травлення, а також контролювати вагу.

Не дивлячись на те, що йогурт — більш розрекламований продукт, що містить пробіотики, кефір набагато більш могутній, оскільки він містить близько 30 штамів мікроорганізмів.

Lactobacillus kefiri, унікальний пробіотик, що міститься тільки в кефірі, може стримувати зростання різних шкідливих бактерій, включаючи Salmonella, Helicobacter Pylori and E. coli.

Сире авокадо

Авокадо джерело здорових жирів знижує холостеринАвокадо — чудовий джерело здорових жирів, в основному мононенасичених жирів, такі ж жири містяться і в мигдалі. Авокадо також забезпечує наш організм багатьма важливими поживними речовинами, включаючи волокна, калій, вітаміни B, K, E і C, і у нього низький вміст фруктози.

Дієта містить мононенасичені жири допомагає знизити рівень тригліцеридів у крові при порушенні ліпідного обміну на 20 відсотків, і така дієта навіть використовуються при лікуванні легкої гіперхолестеринемії (стан організму з підвищеним холестерином в крові).

Є багато способів, якими ви можете насолодитися авокадо: в салатах, у вигляді добавки в бутерброди, в смузі. Його дуже легко додати до нашої дієті.

Кокосова олія нерафінована

Нерафінована кокосове масло антивірусні та антибактеріальні свойстваКокосовое масло має погану репутацію, оскільки в ньому високий вміст насиченого жиру. Але половина жиру в кокосовому маслі — насправді лауринова кислота, яка також присутня в людському молоці. В нашому організмі вона перетворюється в монолаурин, який має антивірусні та антибактеріальні властивості.

Деякі дослідники повідомляли що насичений жир, що міститься в кокосовому маслі, сприяє більш швидкому спалюванню жиру і зниження ваги. На їхню думку жири кокосового масла та інші середньоланцюгові тригліцериди збільшують витрату енергії, що може призвести до більш швидкому насиченню, і сприяють контролю над вагою, будучи включеними в дієту в якості заміни жирів, що містять довголанцюгові тригліцериди, такі як овочеві олії, багаті поліненасиченими жирами.

Яйця

Яйця джерело амінокислот і каротиноидовВысококачественные яйця від курей, які вирощені на подножном корму, є відмінним джерелом багатьох поживних речовин, яких нам зазвичай не вистачає.

Яйця містять високоякісний протеїн, включаючи дев’ять необхідних амнокислот, які організм не може виробляти самостійно, вітамін B12, фолієву кислоту і каротиноїди, які перетворюються в вітамін А.

Дослідження показали, що вживання близько одного яйця в день не збільшує ризик серцевих захворювань для людей, у яких здоровий метаболізм (обмін речовин). Для людей, які страждають на діабет і серцеві захворювання, краще обмежити вживання яєць до трьох жовтків в тиждень, білків можна з’їсти більше.

Імбир і куркума

Імбир і куркума протизапальні та противірусні свойстваИмбирь і куркума з ботанічної точки зору родичі, і вони мають цікаві корисні для здоров’я властивості, включаючи зниження рівня холестерину і тригліцеридів у крові, зменшення симптомів остеоартрозу та стимулювання боротьби з інфекціями. Багатообіцяючі нові дослідження навіть показують, що імбир може мати антидіабетичні властивості.

Куркума має потужні антизапальні властивості. Вона блокує з’єднання NF-kB, яке проникає в клітини і активує гени, пов’язані із запаленнями. Ця сполука, як вважається, грає головну роль у виникненні багатьох хронічних захворювань. Таким чином куркума — це біоактивної речовину, яка бореться із запаленнями в нашому організмі.

Ось чому щіпка меленої куркуми посипаній на вашу їжу — це гарна ідея (до 2 грам у день вважається безпечним з досліджень).

Вершкове масло

Домашнє вершкове масло містить вітаміни A і ЕМасло, зроблене з молока харчуються травою корів — чудовий джерело високоякісних поживних речовин. Воно містить вітамін А, а також інші розчинні в жирах вітаміни, такі як вітамін Е-потужний антиоксидант, вітамін К2, який допомагає поглинати кальцій.

Вершкове масло містить мінерали, такі як цинк, мідь і селен, потужний антиоксидант, який необхідний нам тим більше, чим ми старші, і є чудовим джерелом йоду. Вершкове масло стане корисним продуктом, якщо вживати його в міру, рекомендована дієтологами денна норма 10 грам для дорослої людини.

Тепер давайте почнемо діяти! Виберіть один, два або більше цих корисних продуктів за вашим смаком, додайте їх в свою дієту кілька разів на тиждень або щодня і подивіться, як ви себе будете почувати через кілька тижнів або місяців