Поради по дизайну сайту

5-30-2019

Советы по дизайну сайта

Багато зусиль вкладається в те, що б назвати сайт по-справжньому успішним. Однак успішний дизайн не той, який просто залучає користувача, а той який здатний його утримати. Хороший дизайн сайту так само важливий, як і вибір хостингу під сайт.

Наявність власного стилю не тільки дозволяє вам стати впізнаваними серед інших сайтів — конкурентів, але і подумки прив’язує користувача до того, що поєднання тих або інших кольорів або об’єктів тягне за собою хороший і якісний товар. Не забувайте про наявність стратегії в вашому дизайні. Дизайн-це не просто красива обкладинка вашого сайту, але і запорука правильно сприйняття користувачем вашої компанії. Дизайн сайту ні в якому разі не повинен плутати і вводити користувачів в оману. Зайві прояв креативності не завжди йде на руку. Також хочемо вам порекомендувати заказать корпоративный сайт

Деколи краще використовувати перевірені часом структури дизайнів. Такі дизайни зрозумілі і прості. Приміром розташування навігації зверху або збоку куди звичніше і доступніше ніж знаходження її в самому низу або того гірше, якщо вона прихована за якими або графічними елементами. Розбиратися у ваших нововведення довго не будуть і як наслідок покинуть ваш сайт, так і не дізнавшись головного. Контент в першу чергу повинен бути корисним.

Нікого не цікавить наявність на вашому сайті не інформативною і не потрібної інформації. Для користувача важливо не тільки наявність у вас корисного, але і якісного контенту. Не варто приховувати, що допущення помилок у тексті хоч і пояснюється звичайною неуважністю і поспіхом, однак не викликає належної довіри у споживача.