Подорожуємо по світу.

4-27-2018
Подорожуємо по світу.

В Сантьяго зазвичай розважаються туристи з Європи. Сантьяго – самий латиноамериканський місто, де часто веселяться на карнавалах і танцюють румбу. Це найулюбленіше місто всіх жителів Куби. Клімат Куби створений для того щоб відпочивати там взимку. З листопада по квітень тут сонячна погода від +29 до +33С°. Температура води сприятлива для купання. З травня по жовтень тут дощі. Тому туристам краще всього відправлятися на Кубу з грудня по квітень, коли тут сонячно, а море спокійне і лагідне. Прибуваючи на Кубу, краще не користуватися громадським транспортом, автобуси тут ходять не завжди і зазвичай заповнені пасажирами. Також ви можете знайти жд билеты до краснодара цена жд билеты до краснодара цена.
Тому зручніше взяти таксі. Машину можна замовити з будь готелю, поїздка обійдеться від 50 центів за кілометр. При бажанні автомобіль завжди можна взяти напрокат, так ви зможете подорожувати по країні самостійно. Прокат автомобіля на Кубі обійдеться в шістдесят доларів США. Півострів Сапата – одне з найпривабливіших місць на Кубі. У 2001 році Юнеско визнало Сапата біосферним заповідником. Тут розташоване найбільше болото на Карибах.
По шляху проходження в Сапата ви побачите крокодилячий розплідник La Fiesta Campesina, де перебуває близько 8 тисяч тварин. Тут можна сфотографуватися з крокодилами, а також познайомитися з життям корінного населення Куби, їх звичками і життям. Подорож в місто Мантанзас. Тут можна відвідати Кафедраль Святого Карлоса, музей Історії і театр Саут. В трьох кілометрах від Мантанзас знаходиться печера Бельямар. У 19 столітті ця печера була відкрита пастухами, які розшукували загублену вівцю.