Основні різновиди друкованої промисловості.

5-14-2018

Основні різновиди друкованої промисловості.
Автоматизація бізнес-процесів поліграфічного виробництва. Для комерційної та промислової друку. Розрахунок замовлень, планування, облік, аналіз і багато іншого. Професійні галузеві рішення. ASystem – широкий функціонал. PrintEffect – для малого бізнесу. У книзі «Технології друку» Хайді Толивер-Нігро представлена детальна інформація по офсетного, глибокого, флексографічного, трафаретного, цифровий друку та інших тем. Плоский офсетний друк, яку часто називають просто офсетом, є найпоширенішим способом комерційної друку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі широкоформатная печать.
Розуміння того, як працює офсетне виробництво, важливо для розробки графічного дизайну більшості робіт комерційної друку. Що являє собою літографія, або плоский друк? Ви чули фразу «масло і вода не змішуються»? В порядку узагальнення це можна сказати про фарбу і воді. Це відмітний принцип плоского друку. і стікає; там, де машину не покрили захисним шаром, вода змочує поверхню і розтікається. Те ж саме відбувається на литографской друкованій формі. На офсетних друкарських формах (offset forms) є ділянки гідрофільні, «водовосприимчивые», і ділянки «красковос-приимчивые».
Вода розподіляється по гідрофільних ділянок; фарба, яка не змішується з водою, утримується на «красковосприимчивых» ділянках. Процес експонування алюмінієвої формного пластини схожий на процес фотографування. При традиційному способі експонування оператор за допомогою фотокамери пропускає світло крізь фотоформ і, таким чином, експонує формную пластину. е. — Прим. перекладача), однак це роблять рідко. е.