Огляд гироскутера

11-14-2018

Обзор гироскутера
Це як раз гироскутер-позашляховик. Однією з його характерних рис є відносно великі, діаметром 10 дюймів, камерні колеса. Завдяки тому, що в них закачано повітря, вібрації при поїздках зведені до мінімуму. Рух стає більш плавним і зменшується навантаження на підставу гироскутера, зроблене з металу. До речі, камери коліс завжди можна приспустити або підкачати так, щоб їздцю було максимально зручно і легко.
Також хочемо вам порекомендувати этот магазин. Тут Ви можете купити гіроскутер по найкращій ціні
Великі колеса дають великий дорожній просвіт (70 міліметрів). І в результаті райдеру багато перешкоди стають по плечу — калюжі, ями, купини. Він може долати їх, зовсім не втрачаючи рівноваги. Для українських міст, де якість доріг і тротуарів раніше не ідеально, покупка такого гироскутера — відмінне рішення. Цей гіроскутер відмінно підійде і для приємної прогулянки, і для того, щоб встигнути на важливу зустріч.
Він має корпус із спеціального високоміцного пластика та без пошкоджень переносить серйозні механічні удари, що, звичайно, продовжує термін активного життя транспортного засобу. А максимальне навантаження, яке здатний витримати цей чудовий гироскутер, дорівнює 120 кілограм. Тобто навіть досить вгодовані люди можуть сміливо вставати на цей транспортний засіб, пересуватися на ньому.
Даний гироскутер — це не просто транспортний засіб, це ще і модний гаджет. Тут є яскраві ксенонові фари, технологія Bluetooth і досить потужні колонки. Їхати з досить високою швидкістю (неважливо вдень або вночі) і при цьому слухати музику — така розвага напевно буде цікаво для підлітків, молодих людей. До того ж цей транспорт завжди привертає до себе увагу і дозволяє заявити про себе.