Надійний сортувальник банкнот

8-25-2019

Якщо в роботі вашої організації постійно доводиться стикатися з обробкою великої кількості готівки, то без відповідних пристроїв на рішення даної задачі доведеться витрачати надто багато часу. Серед спеціалізованого обладнання є не тільки рахункові машини, а й універсальні сортировщик банкнот Magner , що дозволяють не тільки точно визначити кількість грошових коштів, але відсортувати їх за номіналом, фізичним станом, емісії. Даний апарат працює оперативно, при цьому гарантує точність результатів. Портал дозволяє підібрати пристрій, що повністю задовольнить вас за функціональними можливостями і ціною.

сортувальник банкнот

Сортування паперових грошей здійснюється за різними параметрами. У сортувальник банкнот реалізована продумана система визначення справжності купюр, при чому використовуються різні види детекциі, щоб гранично знизити ймовірність помилки. Гроші швидко сортуються за орієнтацією, навіть змішана пачка банкнот перераховується без проблем: апарат визначає номінал кожної купюри і виводить дані за кількістю всіх доступних варіантів на екран. Емісія і фізичний стан також можуть задаватися в якості параметрів сортування. Сортувальник банкнот також здатний розфасувати купюри за заданою програмою.

Якщо вам достатньо в роботі обмеженого функціоналу, то можна вибрати двокамерний сортувальник грошових коштів. Але максимально швидке сортування за необхідними параметрами відбувається при роботі з багатокамерною машиною, адже банкноти відбираються в різні камери за конкретними властивостями. Великі компанії не можуть функціонувати без сортувальників банкнот, але і представники середнього бізнесу все частіше звертають увагу на це обладнання. Техніка характеризується універсальністю, що дає можливість використовувати її при сортуванні різної валюти. Гарантія визначення фальшивих купюр і точний перерахунок змішаних пачок виявляються найбільш корисними функціями.

Сфери використання сортувальника банкнот набагато ширші, ніж фінансові установи та азартні заклади. Але бездоганний результат гарантує тільки сучасне обладнання від відомого виробника. Тому вибирайте помічника для роботи з грошовими коштами ретельно.