Лиття пластмас на ТПА

9-6-2019

Литье пластмасс на ТПА
Повністю цифрове управління всіма функціями верстата.
Також хочемо вам порекомендувати poligramm
Адаптується під умови лиття алгоритм керування нагріванням.
Управління часом розгону та гальмування.
Контроль часу циклу для автоматичного режиму лиття.
Також можна замовити верстат з двигуном 2, 2 к. Дана модифікація дозволяє збільшити швидкість уприскування, що позитивно впливає на якість лиття деталей із пластмас, критичних до швидкості заповнення форми для лиття деталей з масою близькою або перевищує 100 грамів.
З модифікаціями верстата і цінами на них Ви можете ознайомитись на сторінці Ціни.
Верстат може комплектуватися як робочим столом для лиття в ручному режимі, так і вузлом змикання для лиття в повністю автоматичному режимі.
На фото представлений верстат на загальній рамі з вузлом змикання. Вт) зі схемою плавного пуску і захистом від перевантажень.
Матеріальна пара (шнек і циліндр) броньовані. Можна не міняти, якщо попередня влаштовує. Верстат пам’ятає всі останні налаштування незалежно від живлення.
Виставляєте дозу вприскування в десятих частках грама.
Після натискання кнопки верстат повністю автоматично відпрацьовує цикл лиття, готові деталі випадають в лоток. Алгоритм управління схожий з представленим на відео верстатом Міні.
Оператор закріплює форму на робочому столі за допомогою першого важеля, за допомогою другого переміщує форму до сопла.
Впорскування починається автоматично, по завершенню циклу загоряється лампа. Лічильник готових виробів збільшує значення на одиницю.
Готова деталь випадає в лоток, або оператор вручну витягує виріб з форми. В залежності від конструкції столу і форми.
Габарити, вага, характеристики можуть відрізнятися від вказаних на сайті.
Запрошуємо Вас отримати статус дилера .
Наше обладнання вже більше 10 років працює на всій території Росії, в країнах СНД і східної Європи. Статус дилера дає вам особливі умови при купівлі обладнання і послуг компанії, плюс дохід при продажу устаткування і послуг покупцям вашого регіону. Якщо заблукали — це список всіх сторінок сайту. Перш ніж дзвонити, будь ласка, прочитайте . Ми виготовляємо Міні ТПА верстати для лиття пластмас під замовлення, орієнтуючись на Ваші потреби з урахуванням специфіки Ваших завдань. На сторінках сайту Ви можете ознайомитися з фотографіями виготовлених верстатів, вузлів і частин верстата. Дивіться відео, що демонструє роботу верстатів. Представлений розділ сайту містить інформацію про старт Вашого власного бізнесу з лиття пластмас: вартість лиття власними силами, розрахунок окупності бізнесу.
Гарантійний термін на верстат становить 1 рік з моменту покупки. Підтримка — весь строк життя верстата.
Інформація на сайті носить довідковий характер. Габарити, вага, характеристики можуть відрізнятися від вказаних на сайті.