Крауд-маркетинг: визначення та приклади

9-20-2019

Ефективне просування сайту — це не тільки написання корисних текстів і нарощування посилальної маси. Для розкрутки сайту також важливі лояльність цільової аудиторії, впізнаваність бренду і приплив нових «теплих» потенційних клієнтів. Для цього добре підходить стратегія крауд-маркетингу, яка при правильному підході забезпечує все перераховане вище. Хочемо порекоомендувати вибрати Крауд-маркетинг цена

Термін «крауд-маркетинг» походить від англійського crowd – «натовп». Звідси нескладно визначити суть цього інструменту просування — вплив на натовп і її думка. Крауд-маркетинг відрізняється від звичної реклами тим, що при ньому необхідно діяти ненав’язливо і м’яко, без агресії і «втирання». В даному випадку дуже ДО РЕЧІ співзвуччя слову» крадучись»: крауд-маркетинг покликаний зробити атаку не просто ефективною, але, що дуже важливо, непомітною. У цьому його сила.

Застосування крауд-маркетингу в дії

Простий приклад з повсякденного життя добре ілюструє крауд-маркетинг і дає зрозуміти, що ж це таке. Прийшовши в магазин, ви натикаєтеся на продавця, який починає розповідати про переваги товару. Шанси, що ви довіритеся думку найманого агітатора є, але набагато кращого ефекту досягає рекомендація сусіда або нехай і незнайомого, але має досвід застосування цього продукту.

Крауд-маркетинг полягає у створенні такої ради від реального споживача, який вже мав можливість перевірити якість і оцінити користь від придбання конкретної продукції або співробітництва з певною компанією. Порадником можуть виступати як реальні клієнти, так і сео-оптимізатор, маркетолог, линкбилдер, власник сайту або інша особа, що займається просуванням продукту або бренду. Але в такому випадку про це ніхто не повинен здогадуватися-в цьому і полягає мистецтво ведення бою фахівцем з крауд-маркетингу.

Як використовувати крауд-маркетинг в SEO
Для початку, слід розуміти, які завдання дозволить вирішити застосування крауд-маркетингу:

Підвищення впізнаваності компанії і зростання брендового трафіку;
Збільшення відвідуваності сайту і кількості зацікавлених лояльних користувачів;
Поліпшення поведінкових факторів;
Отримання максимально природних посилань на сайт.

До основних недоліків крауд-маркетингу можна віднести:

великі часові витрати на пошук майданчиків, розміщення інформації та очікування результатів;
необхідність докладного вивчення товару або послуги, чітке розуміння його переваг і сильних сторін;
вміння складати «правдиві» коментарі та відгуки, щоб ніхто не здогадався, що це прихована реклама.

Щоб всі ці мінуси звести нанівець і отримувати максимальну вигоду від використання крауд-маркетингу важливо розуміти, як працює цей інструмент, які кроки дозволяють підвищити репутацію і лояльності потенційних клієнтів, що треба робити, щоб повідомлення не забанили і взагалі, де і як можна розміщувати крауд-посилання для отримання переходів з ним.