Для чого потрібен хостинг

1-7-2019

 Для чего нужен хостинг
Більше відео на нашому каналі — вивчайте інтернет-маркетинг з SEMANTICA Якщо говорити простими словами, хостинг — це послуга з розміщення сайту в мережі. Постачальник цих послуг надає безперервний доступ користувачів до ресурсу. Як правило, хостингової компанії надають місце в своєму сховищі даних, де розміщуються файли хостируемого порталу. Особливості сучасного хостингу Перед тим, як замовити таку послугу, важливо знати, для чого потрібен хостинг і які він має особливості. Хостинг-компанія надає місце на сервері. Клієнт завантажує файли — сторінки сайту. Він може налаштувати різні параметри, підключити систему адміністрування ресурсу. А компанія забезпечує видимість сайту в інтернеті. Хостинг зобов’язується забезпечувати доступ користувачів до розміщеного ресурсу. Багатьох користувачів, які прийняли рішення створити сайт, цікавить питання фінансовий – скільки буде коштувати хостинг. Однозначно відповісти складно, так як багато чого залежить від компанії, призначення сайту, додаткових опцій, але на практиці – від 1000-1500 рублів у рік і вище. Різновиди хостингу Перед зверненням в спеціалізовані компанії необхідно не тільки розробити концепцію сайту, але і знати, чим відрізняються хостинги – це допоможе з вибором оптимального рішення. На сьогоднішній день перед тим, як вибрати хостинг, важливо знати, що він може бути: безкоштовний – мінімальний набір послуг або обмежений, компенсація надання її користувачеві відбувається за рахунок показу реклами; віртуальний – сайт розміщується разом з сотнями або тисячами сайтів на певному сервері. Стандартною ситуацією є те, що всі сайти мають однаковий пріоритет доступу до апаратного забезпечення; віртуальний виділений – робота такого хостингу заснована на рівномірному розподілі ресурсів незалежно від апаратного забезпечення одночасно на декількох серверах.
Також хочемо вам порекомендувати GLOBALNET
Щоб більш зрозуміло уявити, що таке перенесення сайту на новий хостинг, розберемо простий приклад. Уявіть, що ви живете на знімній квартирі. Все влаштовує: ціна прийнятна, господар добродушний і чесний, місця цілком вистачає. Потім ви одружуєтеся, народжуються діти і стає затісно. До того ж господар починає грубити і нахабніти, піднімає ціну в 4 рази.
Іноді необхідно дізнатися, де фізично знаходиться веб-ресурс, тобто на якому веб-сервері. Наприклад, хтось може скопіювати інформацію з ваших сторінок або розмістити ваш матеріал у себе без вказівки авторства. Або ви виявили безтурботність і віддали свій веб-ресурс ведення недбайливого адміністратора, а тепер виникли проблеми. У кожному з цих випадків необхідно дізнатися хостинг сайту по домену.